dershane önerisi.

anadolu lisesi öğrencisi kardeşime kartal pendik maltepe civarından eli ayağı düzgün dershane arıyorum. cemaat sağ sol işleri ile uğraşmayan eğitimi düzgün bir yer var mıdır?

pendik final
maltepe kültür özel
atalar'da fen bilimleri var ama kalabalık diye memnun olmayanları duydum konuları yetiştiremeyeceklermiş galiba
  • lonelily  (10.04.14 20:10:58 ~ 20:11:08)
cemaat sağ sol diye ayrım yapma(cemaatçi gibi gözükeceğim bir yazıya giriyorum ama değilim bilin), biz kabul etsekte etmesekte belli görüşleri olan dershaneler dava için uğraşırlar ve çocukları eğitmekte bunların üstüne yoktur çünkü onların eğitimcileri de bu şekilde yetişmiştir. cemaat için konuşmak gerekiste kardeşin erkekse kızlardan kızsa erkeklerden uzak kalacak, dürüst olmak gerekirse ciddi bir sınava hazırlanan öğrencinin pekte kafasını karıştırma taraftarı değilim. he sağ sol ben pek bilmiyorum hayatımda üç defa dershaneye gittim birisi cemaatin birisi orta halli ötekisi sosyete. en çok verimi cemaatten aldım.

şerefsizim değilim cemaatten geçmiş duyurularımı oku(swh)
  • dirildimde geldim  (10.04.14 21:59:35)