Kulaklık tavsiye eder misiniz?

Şöyle 50-75 TL arasında, taş çatlasa 100 TL verilebilecek en kaliteli ve iyi ürün hangisidir?

akg almanı öneririm ama türkiye'den değil ebaydan. mesala akg q350 dr'de 162 tl şurda ise 47 dolara alabilirsin www.ebay.com

dediğim gibi kulaklık alıcaksan türkiye'den alma ben ebay'dan alıyorum. ebay'dan alıcağın 10-20 dolarlık bir akg kulaklık bile burda 100 tl'den aşağıya satılmıyor

edit: yuarıda dediğim ürün free shipping değilmiş o yüzden kargo ile biraz pahalı oldu ama akg modellerinin türkiye'deki fiyatlarına bakarak karşılaştır güzel bir model bulursun.

orta düzey bi kulaklık www.ebay.com

daha iyisi www.ebay.com

bence bütçene uygun alabileceğin güzel bi kulaklık www.ebay.com
türkiyede'ki fiyatı www.istanbulbilisim.com.tr www.teknosa.com
  • wrayburn  (05.04.14 11:54:05 ~ 12:05:46)
brainwavz M2 100lirayı biraz aşkın da olsa.

daha ucuz bir seçenek olarak: sony mh650c
  • neyleyim  (05.04.14 12:25:03)
wrayburnun yazdığı sony kulaklığı al ebay ile.bende xba c10 var sesi gayet güzel neredeyse aynı seridir ikiside.

  • enginornek  (05.04.14 12:58:02)
100 lirayı az geçkin ama memnun kalırsın

www.sanalmarketim.com
  • tutkikarnimacikti  (05.04.14 13:21:53)