d&r'dan alinan kulaklik iadesi

merhaba. ozet geceyim,
bkz: eksiduyu.ru

ben 31 martta d&r'dan indirime girdigini gorup aliverdigim urbanears plattan kulakliklardan memnun kalmadim. urunde sorun yoktu ama performansi memnun etmedi.

ben de bugun iade istegiyle kanyon d&r'a gittim.
hasarli urun raporu tutup firmaya yolladilar.
boyle salaklik olur mu? ne yapayim?
firmanin ne demesini bekliyor bu dangalaklar?

bazı ürünler (saç kesme makinesi epilasyon, kulaklık gibi) iade alınmaz. hijyenik nedenlerle. kişisel ürünler bunlar.
sadece servis raporu ile uygun görlürse alınır.
sizinki de öyle.
  • ben smyrna  (05.04.14 02:24:09)
bak önceki duyuruna da yazan olmuş.

  • ben smyrna  (05.04.14 02:24:59)
anlamadigim, servis ne diyecek? "kulak kiri yok alin bunu iade" mi?
kulak ustu kulakliklarda hijyen problemi nasil oluyor emin olamadim ama bekleyip gorecegiz demek.

  • vital  (05.04.14 02:26:50)
bence sizi yanlis anlamislar. ben smyrnanin dedigi dogrudur ama sizin durumunuzda dnr firmadan yanit bekleyecek. siz ürünün performansindan sikayetci degilsiniz, bu ürünün performansinin beklentinizden düsük olmasindan sikayetcisiniz. üründe sorun yok iade etmek ya da degistirmek istiyorum seklinde anlattiniz mi? sanki ürün normal performansini vermemis kontrole yollamislsar gibi bir durum olmus dogru anladiysam.

  • wiillii  (05.04.14 02:32:54 ~ 02:34:26)
wiilii, yok dogru anlastik. aletin calisirligiyla ilgili bir meselem yok, gayet duzgun calisiyor. sadece benim beklentilerimi karsilamadi dedim. performansindan memnun olmadigim bir urunu de kullanamayacagim icin iade etmek istiyorum dedim.

  • vital  (05.04.14 02:37:33)
tr'de ne yazikki tuketici dostu iade politikasi yok. iade almalari da tamamen o anki ruh hallerine bagli, yani canlari isterse alir, yoksa almazlar.

onceki duyuruna 7 gun cevabi verilmis ama o olay uzaktan alisveris icin gecerli, yani internet, telefon vs... gorerek alimlarda gecerli degil.

firma muhtemelen hasar yoktur deyip urunu gondercektir. ya da bi ihtimal yeni urun gonderir. sen de gidip alcaksin.

bi seferinde abd'de kulakligimi kaybetmistim, gidip yeni kulaklik aldim. bi kac gun sonra kaybettigim kulakligi buldum sonra gidip urunu iade etmek istiyorum dedim. kadin "urunde sorun var mi" diye sordu, ben de gayet normal calisiyor dedim. parami iade etti. keske tr'de de boyle bisi olsa.
  • she was my baby  (05.04.14 02:40:39)
urbanears'in lafina bakacak o halde bu is.
bir daha d&r'dan alisveris yapani da siksinler. bimeks, mediamarkt vs. hepsi magazadan alisverislerde de kosulsuz iade hakki taniyorlar ilk 7 gun icinde.

  • vital  (05.04.14 02:45:22)