Bilgisayar Toplamaya İlişkin

Şimdi bi bilgisayar toplamayı planlıyorum, ozellik ölçütüm "Skyrim 5'i sorunsuz çalıştırsa yeter"den ibaret ve daha cok internet - mobil ve web geliştirme için kullanacağımdan çok da taşaklı bir bilgisayar peşinde değilim.

Maksimum bütçe 600 lira civarinda ve cd surucu ve hard disk'e pek gerek duymadığımdan yola çıkarak bana gpu, cpu, anakart ve ram onerebilecek olan varsa önlere alalim diyorum.

www.vatanbilgisayar.com : 158 tl

www.vatanbilgisayar.com : 149 tl

www.vatanbilgisayar.com : 252 tl

www.vatanbilgisayar.com : x2 - 71tl+71tl = 142 tl

toplam : 701 tl - haftasonu indirimleriyle 650-660 civarı tutar.
  • zombie0  (03.04.14 18:43:49)
Yok orasini biliyorum da, bunlarin fiyatlarini, fiyat/performansi konusunda yardim istiyorum ayrica game-debate'de kaldirmaz denilen bikgisayarla skyrim 5 oynamis biri olarak orasini pek dogru kaynak olarak gormuyorum.

  • krater  (03.04.14 18:44:46)
bu yolladığım tam f/p sistem işte. skyrim'i highda akıcı oynatır sana.

  • zombie0  (03.04.14 18:52:55)