Lifeproof iphone 5 için bi bakın...

Selamlar öncelikle şimdi benim tel ekranı hafif kalkık diye toz geçirmez kap araken bunu buldum ama olaya gelin yurtdışı kendi sitesinde 79$ felan olan ürün trde emrewoo diye %100 olum lu bir gittigidiyorcu tarafından 55 tl ye satılıyor bkz Lifeproof iphone 5 suya darbeye dayanıklı kılıf! : urun.gittigidiyor.com adama mesaj felan attım daha dönmedi bunun açıklaması nedir direk hıyar gönderebilirmi bana :)

Kendi sitesinde indirimle bile 59$ A yani 120 yi geçkin bu dost bunu nasıl satıyor bi bilen varmı la...

Gittigidiyorda elden teslim varmı?

Teşekkürler şimdiden...

Orjinal olduğunu düşünmüyorum. Kopyadır büyük ihtimalle ve suyu da, alır darbeyi de engellemez.

  • mindwars  (03.04.14 14:51:28)
orjinal olmasi cok zor. almis begenmemis elden cikarmaya calistigindan ucuza veren biri olsaydi belki.

ha bir de iphone 5 icin gene neyse de kimileri cok kalin dikkat etmekte yarar var. otterbox dropshock daha iyi emer lifeproofa göre. ancak waterproof degildir. ama otterbox daha ucuzdur.
  • wiillii  (03.04.14 15:02:23)
Bende griffin var ama iphone 5 için olanı çok kaba ya bıktım büyüklüğünden telefon 2 katına çıkıyor ve su geçirmez değil... Ondan sordum teşekkürler ilginize

  • kilimanjaro  (03.04.14 15:07:47)
spigenlere bir baksaniz?

  • wiillii  (03.04.14 15:37:15)