himym'Cilar

ben yaklaşık 10 bölümdür izlemiyorum, finali izledim şimdi.

1) 10 bölümdür düğün dışında önemli bi olay oldu mu gelecekteki?
2) finalle ilgili düşünceniz nedir?

1-tracy'nin gruptakilerle tanışması ve ted'le birbirlerini görmeden etkileşimleri ve ilk randevuları dışında çok bir şey yoktu.
2-kötüydü, çocukların sahnesini 2007'de çektikleri için ona uydurmaya çalışmışlar.

  • r_u_h  (01.04.14 20:20:52)
yok işte bi bölüm annenin gözünden anlatıldı:tedin robinle tanıştığı gün annenin doğum günü ve o gün için hayatının aşkı olan erkek arkadaşını kaybettiği günmüş.
onun dışında düğünle, çeteyle ilgili mevzular ted usulü anlatıldı..

!!!!Spoiler!!!!!!

ben mevzunun robine bağlanmasından inanılmaz rahatsız oldum. anneye aşık geçen onca zaman, ondan çocuklar yapması ruh eşi olması falan, onca zaman rabini unutmamış ki. ertelemiş. çıkmamış hiç aklından.
öyle mi gerçek dünya da? madem ona geri dönecek, neden ilk etapta gitti?
ay aman çok daraldım:/

!!!!Spoiler!!!!!!
  • shubulubapshubaptishaluva  (01.04.14 21:15:53)
spoiler tabii ki.

2) son 10 dakika dışında hoştu. öldürüp robin'e yapmalarını hiç beğenmedim, hatta lanet ettim.
  • hayley williams ile evlenecek genc  (01.04.14 21:27:14 ~ 21:27:46)
s

robine bağlanması harbi gıcıktı, bari anneyi bu kadar abartmasalardı araya tesadüfleri koyup. annenin nasıl öldüğünü de düzgünce anlatmadılar ki, neymiş efendim hastalanınca kitap okumuş..
tracy düğüne gelmesi için robini ikna etsin, evlilik yemini ederken robin iç geçirsin, o kadar romantik an yaşasınlar ama ted hala robini unutmamış olsun iyi valla..

tedin kızına da ayrı bi uyuz oldum!

legolas yazınca aklıma geldi; barney'nin kızları azarlaması hoşuma gitti asdfg ama kızının büyümüş halini de göreydik iyiydi..
  • seksen9  (01.04.14 21:50:47 ~ 21:56:41)
1)çok önemli bir şey olmadı.

-spoiler-
2)finali beğenmedim, çok hadi bitsin de gidelim gibi olmuş.
robinle bitirmeleri sinir bozucuydu. ted, robin fikrini kafasında hiç çıkarmamış ki. anneye yazık oldu.
barney'nin çocuğunun olması hayal kırıklığından başka bir şey değil, sen adamı 9 sezon efsaneleştir sonra al sana çocuk de.
daha iyisi olabilirdi diyeceğim ama son sezonlardan ancak bu çıkardı.
-spoiler-
  • legolasin son oku  (01.04.14 21:53:28)