BARF mamayi nerden aliyorsunuz?

Nereden aliyorsunuz? Kendiniz kasaba yaptiriyorsaniz da net bir sekilde tarifi yazarsaniz cok sevinirim.

hazır barf mamaları satılmıyor türkiye'de bildiğim kadarıyla...

şurada örnek tarifler var

goldenjessie.blogspot.com.tr
  • earthseawizard  (01.04.14 08:54:16)
hah tam sirasi gelmisken sorayim; yarim barf yarim kuru mama yapsak nasil olur? su an icin tam barfa gecebilecek maddi gucum yok, iki tane kopegim var ama barf hakkinda okudugumdan beri gecmek istiyorum. buradaki super markette atik hayvan etlerini "hayvanlar icin" diye satiyorlar ama her gun o sekilde yedirmek hala butceyi zorluyor.

  • beriberi  (01.04.14 09:26:42)
goldenjessie güzel kaynak, ama aparatifler için. ben ana öğün olarak yeterli bulmuyorum.
köpek içinse eğer çok basit bir tarifi var. istanbuldaysan satılıyor da, markası da "barf" zaten. barf.com mu ne internet sitesi de.

biraz kuru biraz barf pek uygun değil. sindirim süreleri çok farlı olduğundan kuru mama midede bozulabiliyor önce sindirilip. bakteri falan.

bu arada sözlükte barf başlığında patlicangilin çok aşırı güzel entryleri var. oku onları bence.
he bi de kuru mama ne veriyon ki barf pahalıya geliyo? :/
  • mutevazi  (01.04.14 12:58:47)
Hazır almak isterseniz satış noktaları şurada var:

www.barf.com.tr/products/bayi-ve-satis-noktalari
  • spooky  (01.04.14 13:06:42)
yurtdisinda yasiyorum, purina one veriyorum, o da 2 euro kilosu. atik eti herif kilosu 4 eurodan satiyor, bir de kemik, ilik karisinca isin icine masraf oluyor. ayrica yesil ilik dedikleri sey bulunmuyor, kasaptan ozel almak gerekiyor.

  • beriberi  (01.04.14 21:36:57)