ofiste atıştırmalık?

Selam herkese,

Spor yapıyorum diye çatur çutur gofret yiyemiyorum :( ceviz badem falan alıyorum ama onları da millete dağıtmak zorunda kalıyorum. fare gibi gizli gizli yada sincap gibi yanağına doldurarak azar azar ses çıkarmadan yiyemiyorum, ayıp oluyo :( bu arada kuru incir, kuru dut gibi şeyler zararlı mı? Şeker kullanılıyor mu kurutma işleminde?

Yol gösterin bana :( ofiste öğün aralarında ne yemeli? :(

Not: ofiste meyva yiyek istemiyorum.

teşekkürler,

1-2 kere paylaşırsın, sonra kime istemez zaten.

  • dahili meddah  (31.03.14 14:16:46)
olmuyo yüzsüzler kendileri geliyor alıyor avuç avuç :(

  • plastic_angel  (31.03.14 14:19:56)
Hedik götür kaşık kaşık ye. Onu da avuçlayacak halleri yok.

  • onexey  (31.03.14 14:21:39)
meyve kurutma işleminde şeker kullanılmaz ama incirin, dutun kendi bünyesinde var olan şeker zaten hali hazırda zararlı. daha az zararlı denebilir belki işlenmiş şekere göre.

size süper bir çözüm önereceğim:
ara öğün denen gereksizliği hayatınızdan çıkarın. öğünlerinizi kuvvetlendirirseniz (yani ara öğünlerde alacağınız enerjiyi de ana öğünlerde alırsanız) zaten acıkmayacaksınız. mevzunun "alışkanlık" kısmı ise 3 haftalık kasmaya bakar.
  • icemint  (31.03.14 14:22:44)
cevizi bademi kiloyla mı götürüyorsun ki avuç avuç alıyorlar? ara öğünde ne yiyeceksen 2-3 tane minik kaba böl, 3 ceviz 2 kayısı vs. gibi. acıktıkça o ufak kaplardan birini çıkar ye. kendine yetecek kadar olduğundan kimse istemez göze de çarpmaz. bize niye getirmedin diyecek yüzsüz olursa da bir kere de sen al getir de yiyelim dersin. bu arada kurutulmuş meyveleri pek tavsiye etmem aşırı şekerli onlar.

  • quasiromantic  (31.03.14 14:49:09)
icemint'i dinle.

  • arnold schwarzeneger  (31.03.14 14:55:34)
walla millet protein bar yapıyor evde. ben uğraşayım diyorum bi ara. çözersem işi (elim yatkındır) akşam üstü acıkmaları için iyi olur.

  • hasmetizm  (31.03.14 15:11:37)
icemint e katiliyorum ancak yine de aralarda findik ve ceviz yemek kotu bir sey degil. millete caktirmadan yemek en mantiklisi. bi de olm ben sporyapiyorum siz bunlari yerseniz kilo alirsiniz diyebilirsin. yalan da olmaz

  • sage  (31.03.14 21:50:11)