42" Led Tv taşıma işlemi.

arkadaşlar göztepe civarlarından bi ürün alacağım ikinci el olarak. 42 inç led tv. bunu şişli'ye nasıl getirebilirim acaba? kargo şirketlerini kullansam acaba ürüne zarar gelir mi? bi akıl verebilecek var mı? taksiye para para bayılmak istemiyorum kendi aracım da yok.

PSC firması özel paketleme çözümleri sunuyor..
oralarda kesin şubesi vardır.

  • deneme2  (20.03.14 10:23:25)
yurt içi kargoya versem acaba başına bir bela gelir mi diye düşünüyorum 30-40 tl gibi bi para yapıyor ama nasıl koruyacağız aleti bilmiyorum.

  • lizardking34  (20.03.14 10:30:32)
once televizyonu içinde hava baloncukları olan plastiklere iyice sar. sonra bi kutunun dibine gazete kağıtlarını buruşturarak ser. onun üzerine kutunun yarısına kadar granül strafor dök. televizyonu bu straforların üzerine koyup üstünü yine granül straforla doldur. en üste yine buruşturduğun gazete kağıtlarını döşeyip kutunun kapağını sıkıca kapa. dikkat et kutusa boşluk kalmasın. sallayınca içinden ses gelmesin yani. öyle kargoya ver, üzerine de kocaman harflerle kırılacak yaz. sonra evine gidip sağ salim gelmesi için dua et

  • yemrem  (20.03.14 10:47:10)
hocam taksi parasını gözden çıkardım sanırım. 40-45 tl ye kadar yolu var.

  • lizardking34  (20.03.14 10:49:10)
hocam taksi de göztepe - mecidiyeköy arası trafik olmazsa 30-35 tl yazıyor. trafiğin olmadığı bir saatte hallederseniz püfür püfür köprüden geçersiniz. temiz.

  • mat couthon  (20.03.14 10:56:40)
istanbul'daki mesafeler ile hiç alakam yok ama taksi ile taşımak en iyisi. arka koltuğa yatırıp yanına oturarak tutabilirsiniz. şimdi mesafeyi bilmiyorum ama kargonun daha ucuza ve ambalajı da yoksa güvenli bir şekilde taşıyacağını sanmıyorum.

  • kibritsuyu  (20.03.14 11:07:47)
Bi tanıdık arkadaş vs rica et yakıtı koy. Öyle taşı

  • units  (20.03.14 11:28:52)
arabası olan yok ki arkadaş.

  • lizardking34  (20.03.14 11:33:38)
taksiye bin yoldan bir yolcu daha alsın. ortaköy e kadar 15 liraya gidersin. 10-15 lira falan da mecidiye köye tek gidersin

  • janavarorion  (20.03.14 12:29:00)