Amaç ne? (Dikkat kız meselesi içerir)

Hemen dalayım konuya,

Yaklaşık 3 aydır bir hatun var.2 ayın sonunda canım, cicim, sevgilim ayakları, el ele tutuşmalar, sinemada omzuma başını koymalar falan varken bir hafta önce bu hatun kişisi dedi ki her şey mükemmel ama hissedemiyorum.Dedi bana bir hafta süre ver düşünmem lazım.

Her ikimiz de ciddi bir birliktelik yolunda işe koyulduk.Şimdi bir hafta geçti ve mesaj atmış buluşalım diye.Bu bir hafta süre içinde ben ne bir mesaj attım ne de aradım.

Kendimi de kandırılmış hissediyorum.2 aydır hissetmiyordun da elimi ne diye tutdun?Neden yaklaştın o kadar?Ben hiç bir şeye zorlamadım.Sadece belli ettim o da geldi.Şimdi ne oldu o halde?Demek ki 2 aylık sürede de bana yalandan öyle davranmış.Zaten bir hafta düşünecek de ne değişecek?

Şimdi soruyorum;

AMAÇ NE?

git kıza sor, biz ne bilelim.

  • vodafona kayıtlı böyle bir kullanıcı yoktur  (18.03.14 08:55:31)
Git buluş, sonrasında "şimdi de ben hissetmiyorum" de. Kandırıldığın bi durum yok, abartma ama büyüsünü kaçırmış artık. O yüzden yolun başındayken yol verebilirsin.

  • pandispanya  (18.03.14 08:59:44)
Sadece tahmin, daha beğendiği biri ile işi ilerletme durumu olmuş olabilir.

  • SiyamkedisiZorro  (18.03.14 14:19:30)
ben böyle şeylere saçmalık olarak bakıyordum ama oluyormuş. hak veriyorum artık.

sadece ben olsam böyle bir şey demek için iki ay beklemezdim. doğruya doğru. iki üç buluşmada anlarsın ne hissettiğini. hele önceden çok sevdiği biri olmuşsa belki ona hissettiği gibi bir şeyler beklemiştir. sende onun aradığı tüm özellikler vardır ama sana karşı bir çekim hissetmiyordur. oluyor bunlar.

ama 2 ay çok uzun, orası kesin. ama yine de abartmamakta, sakin kalmakta fayda var. ben 2-3 ayımı zaten sallamadığım bir adamla geçirmezdim. bir hafta içerisinde hiç görüşmemen mantıklı olmuş, sen olmadan neler hissettiğini daha iyi anlamıştır.

ya da tamamen uyuzun tekidir. bilemiyorum tabi. görüştüğünde anlarsın ancak.
  • pokerface  (18.03.14 15:25:57)
(bkz: drama queen)
Mutlu ilişki sıkıyor olabilir, inişli çıkışlı şeyler arıyordur hayatında.

  • aychovsky  (18.03.14 15:42:07)
Aynısı arkadaşımın başına geldi. Aynı şekilde 2 ay boyunca kandırıldı çocuk. Omzuna yattı, ilgi gösterdi. Arkadaşımda fazlasıyla ilgi gösterdi, her gün kafelere gittiler. Kız bir kere elini cebine atmadı, yedi yedi oturdu. Sonra bir şey hissedemedim dedi. Çocukta haliyle üzüldü. Arkadaşları olarak destek olduk bizde. Kızı unuttu derken. 1.5 ay sonra kız tıpış tıpış pişmanım diye döndü. Bu sefer arkadaş tekmeyi koydu. Bu sefer gidip tekmeyi atan sen ol.

  • pomaks  (18.03.14 16:28:52)
pokerface +1

arkadaş iki ay nedir ? sevgililik müessesi hız ister, başlarken ve biterken. iki ayda sevgili olunmaz anca yedek sevgili vs. olabilirsiniz.
ayrıca en başta ciddi birliktelik olayını unutun. zaman herşeyi şekillendiriyor.
  • Absinthe75c  (18.03.14 16:31:32)
sizin hikaye iki ay mı, üç ay mı tam anlamadım ama 2 aysa makul bir süre bence.
daha doğrusu bende hep net 2 ay sürüyor işin rengini anlamak. belki de çok sık flört etmediğimden... sanırım flörtün bir kendi bir heyecanı var, ona kapılıyorum o ara. az çok belli bir uyumu olan insanlar bir araya geliyoruz, çoğunlukla da iyi arkadaş olması gereken. ama işte flört düğmesine basılmışsa bir şekilde "her yeni başlayan macera heyecan dolu çilek kokar" diyorum ben o duruma. o belirsizlik, ay ay ay şeklinde bir kalp atışı derken 2 ayın bitiminde uzun yola çıkılır mı, çıkılmaz mı, o yoğunluk var mı veya başka zorlayacak taraflar göze batmaya başlamış mı sorularına taraflardan en azından biri yanıt veriyor...

1 hafta düşünme kısmını bilemedim ama. başıma gelmedi. eğer kafasını karıştıran başka bir -geçmişteki vb- hikaye yoksa sebebini açıklayamam ama burnuma çıkar hesabı koktu...
  • dirmit  (19.03.14 00:22:55)
Bir şeyler eksik, olmuyor, yapamayacağım demek için çağırmış.

peh peh peh hasba...
  • Evocati  (19.03.14 07:50:46)
daha da uzatmadığı ve en azından bunu karşına geçip söyleyebilme saygısını gösterdiği için memnun olmalısın aslında. daha beterini yaşayanlar var :D:D (örnek: ben tabi ki :D)

  • pokerface  (19.03.14 15:49:58)