niye böyleyiz?

n99.org
onlar bırakınca ovvv biz bırakınca hangi cemaattensin.
adaletini sevdiğimin dünyası. niye böyleyiz?

cunku o adamin cemaatten olma ihtimali yok.

senin var.

biz uc tutam sacindan tutularak tehdit edilmis ogrencilikler yasadik hep.

kizlar konusunda da yabancilar yapinca ovvv, bizimkiler yapinca kezban denilen tonla yaklasim var.
  • gel gel sarisinim sag yap gel  (18.03.14 03:49:11)
bir karış sakalla dolaştım cemaat falan diyen çok nadir çıktı. kimin ne dediğine bakmamakla başlamak gerekiyor

  • dinsiz adam  (18.03.14 04:39:32)
ben bu beard facts olayını daşşak sanardım. değil galiba.

şuna bak:
funnyinternetmemes.com

ve şuna:
www.monkeygag.com

ve de şuna:
d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net

sigeyim cemaati sakal kesilir mi? ben daha gürleştirmenin yollarını arıyorum.
  • ismail yk  (18.03.14 05:53:30)
Benim sakal da eskiden böyleydi, hiç kimse cemaatci demiyordu, gayette iyi anlaşıyorum her ırktan insanla..
Hacı hocalar kendi kabuğundan bakar dünyaya seni beni almazlar rahatsız olurlar, öyleyken sakalları da rahatsız ediyor.

i.hizliresim.com
  • redeath  (18.03.14 07:26:16)
Tip olayı doğru.
Acaba linkteki elemanlardan biri esmer tenli doğulu tipli olsa girebilir miydi o listeye?

Hatta bakınız bir zamanların en ünlü sakallısı: image.cdn.haber7.com
  • whoosie  (18.03.14 07:42:08 ~ 07:43:11)
sakal konusunda olmasa, başka alanlarda onlar da bunu yaşıyorlar. her toplumun ait olduğu bir geçmiş, kültür sıkıntısı var. örneğin özellikle almanya'da saçınızı 3 numaraya vurup gezerseniz hemen faşist olmakla suçlanırsınız, nazi derler.

  • baobap  (18.03.14 07:43:57)
algı meselesi. nokta.
Tabi buna en büyük etken de memlekette ve çevremizde yaşananlar.

  • gece lampulu  (18.03.14 07:44:22)
onlarda da cemaatler var. ayrıca oraya yazılmış bilgilere de inanmıyorum :)

  • ben smyrna  (18.03.14 09:42:50)
çünkü türk kadınları kezban.

  • grimer  (18.03.14 09:59:41)
www.ankarahaber.com bunla onlar bir mi efenim.

baobap in yaklasimi dogru bence.
  • babamasoliimbananickaldirsin  (18.03.14 10:20:56)