kedimizin cenesindeki ney?

merhaba.

3-4 gun once kedimizin cenesinde sivilcemsi bir sey cikmisti. daha once de sivilce ciktigi icin ayni yerde, ustunde durmadik pek.
ben pek evde degildim o arada. kiz arkadasim da bunun cenesindeki buyudu biraz diyodu, gelince fark ettim hakkaten buyumus. oynadigi bir kutu vardi tam orayi o kutunun kenarina surtuyordu bir ara hatta. bunlarin bir 10 saat sonrasinda gordum ki o sey daha da buyumus.

nedir bu yahu? yarin vet'e gidecegiz her turlu asilarimiz falan da var zaten ama merak ettik yine de.
arkadasin modu normal, hayatina aynen devam ediyor.

ya sizi telaşlandırmak istemem ama kötü bir şey olabilir o nedenle sakın ihmal etmeyin. tümör tarzı şeyler de çıkıyor biliyorsunuz.
ama umarım dediğiniz gibi önemsiz bir sivilcedir. lütfen ilgilenen düzgün bir veterinere gidin geçiştirmesin. çok geçmiş olsun. sonucu da yazarsanız sevinirim.

  • kaputt  (17.03.14 08:37:42)
teşekkürler ilginize. daha önce de o noktada sivilce çıktığından yine öyle olduğunu düşünüyoruz, tabii yine de veterinerimize gideceğiz. dediğiniz gibi de olabilir tabi fakat ama 3 günde bu kadar boyut değiştirmesi sivilce olasılığını arttırdı.

veteriner bakınca haberdar ederim.
  • vital  (17.03.14 09:18:39)
merhaba, ilgilenen arkadaslari bilgilendirmek icin yaziyorum bunu.
oglumuzu veterinerimize goturduk.
ya kunt travma ya da derin mama kabindan yagli mama yemesinin tahrisi sonucunda olabilirmis. mama ve kap degistirdik. mama degisimi gecici olacak ama. 7-10 gune gecermis.

ilgilendiginiz icin tesekkurler.
  • vital  (17.03.14 23:10:32)
çok geçmiş olsun önemli bir şey olmamasına sevindim :)

  • kaputt  (18.03.14 07:24:05)