İnternet Hizmeti

Selam Dostlar,

TTNET ile olan taahhüdüm bitmiş bulunmakta. Normalde 50 küsür olan aylık bedel için taahhütsüz kullandığımdan dolayı 80 lira para alıyorlar. Aldığım hizmetten de çok memnun değilim açıkçası.. Hangisine geçmiş ne yapsam akıl verseniz ?

superonline'ın gecekuşu tarifesi deyü bir fiber hizmeti var, şuan en iyisi o sanırsam bi bakın.

  • Mackinaw  (14.03.14 10:57:24)
aylık kac gb kullanıyorsunuz

  • edsy  (14.03.14 11:00:55)
aybı şeyi bu ay bizde yalşadık taahhutumuz bitmiş ve yenılenmesı gerekıyormus.ttnetden aramadılar supoeronlıneden aradılar taahutunuz bıtecek superonlıne a gecmek ıstermısnız diye.bu aykı faturamıuz 82 lıra geldı.yalın adsl kullanıoruz butun fırmaları arastırdık.53 ıle 59 arası degısıyordu fiyatlar.dopınge gececektık.ttnet abınelıgımızın ıptalı ıcın ttnet mus hızm aradık.ıptal edecegımızı duyunca 50 lıraya ındırdıler.2 sene taahhutlu.lımıtsız

  • ozkaya  (14.03.14 11:12:06)
Vala aylık sınırsız kullandığımdan aylık kaç gb kullandığıma pek dikkat etmedim. Değiştirirsem yine sınırsız olarak geçiş yapıcam.

Digiturk arayıp duruyo ama bakalım
  • kutkut  (14.03.14 12:02:35)