Forum Kuramamak (Smf, Mybb vs)

Merhaba,

sanırım kriz geçirmem yakındır. Nerelere küfretsem bilmiyorum, artık çıldırmanın üst noktasındayım.

Alan adı ve host satın alınmış durumda. Fakat ne Smf, ne de MyBB kurabiliyorum.

Smf ile saatlerce cebelleştim nafile. Acaba bende mi hata var diyerekten kurulum videolarının aynılarını yapıyorum, yine olmuyor. Mevzuyu şöyle özetleyeyim.

Bir database oluşturuyorum, dosyaları FileZilla ile host içine atıyorum. Kısacası, kurulum öncesi yapılması gereken birkaç adımı eksiksiz yapıyorum, defalarca kontrol ediyorum. Ama gel gelelim, hiçbir şekilde siteye tıkladığımda, karşıma bir kurulum ekranı gelmiyor. Kafaları yiyeceğim.

inedx.php veya install.php her ne gereken uzantı varsa yazıyorum, alt alan adıyla kuruyorum o da nafile. hiçbir şekilde vakıf olamadım.

Nedir bu işin çözüm yolu var mıdır bilen?

Öyle bir şey mümkün mü gerçekten? Ondan da para istemesinler durduk yere.

  • taking fire need assistance  (02.03.14 15:13:56)
Skype vs. varsa özelden at yardımcı olayım. (MyBB kurayım)

  • neronnuri  (02.03.14 15:53:12)
50 liranın üstünde para verdiysen adamlara rica et kursunlar smf. 10 dakkalık iş bilen adam için. ha bu arada forumu kuramıyorsan daha yönetmeyi hiç yapamazsın smfde de mybbde de. vbulletin kur kaçak maçak.

  • tescillimarka  (02.03.14 16:12:30 ~ 16:13:21)