Tadı güzel diş macunu arıyorum

Mentolden, naneden insanın ağzını yakan macunlar yüzünden uzun süreyle dişlerimi fırçalayamıyorum. Siz ne kullanıyorsunuz, ne tavsiye edersiniz?

tea tree oil diş macunu
google'a yaz çıkar

  • emmiymissincesine  (17.02.14 19:03:38)
marketlerde satılır mı ki bu?

  • jamal_vs_jason  (17.02.14 19:14:09)
parandontax alma ne alıyorsan al

  • hystarie  (17.02.14 19:19:58)
ipananin elmalisi var.

  • nicki martin  (17.02.14 19:20:42)
yeşil elmalı diş macunu kullanıyorum ben. memnunum

  • yemrem  (17.02.14 19:21:57)
(bkz: sensodyne pronamel)

çok hafif bir tadı var ve temizlik açısından da fazlasıyla tatmin edici.

kimi diş macununu tükürmek bile mümkün olmuyor ama bu şimdiye kadar kullandıklarım arasında en güzeli.
  • an engineer  (17.02.14 20:08:12)
Evdeki imkanlarla kendin de yapabilirsin. İnternet sana rehberlik edecektir.

  • joker hakki  (17.02.14 20:17:27)
En az köpürenden ve en az kimyasal madde içereninden almanı tavsiye ederim. Naturaline kullanıyordum, Paradontax'a geçtim. Paradontax'ın tadı iğrenç ama ciddi anlamda beyazlattı dişlerimi deli divane çay içtiğim dönemi takiben. Tadı çok kötü ama olması gereken de bu, güzel tatlı olanların arkasını okumanı tavsiye ederim. :) iğrenç tattan kurtulmak için sonrasında gargara yap, sensodyne vs.

  • kaymaktutmayansicaksut  (17.02.14 20:31:23)
İçeriğinde SLS olmayanlardan seçim yapmalısın.

  • dessy  (18.02.14 08:07:20)