Haramzadelerin koyduğu ses kayıtları doğru mu?

Doğruysa neden televizyonlarda yayınlanmıyor? muhalefettekiler neden bakın burada bunu bunu demiş diye anlatmıyorlar? gazetelerde niye yazılmıyor? Neyi bekliyorlar?

BAZI televizyonlarda çıkıyor, muhalefet yayınlıyor mecliste, trt yayın kesiyor, yine BAZI gazeteler yayınlıyor.

Kasetler bence kesin gerçek çünkü tayyip bile kabul etti kasetleri.
  • yakuza123  (16.02.14 11:03:11)
e bunu nasıl hala sorabiliyorsun ki internet kullanan biri olarak? SANSÜR var çünkü. hangi gazete yazacak, hangi yazar söyleyecek? muhalefet konuşurken kanal hemen durduruyor onu yayınlamayı.

bu sayede adamlar hala oy alabiliyorlar.
  • sen git ben geliyorum  (16.02.14 11:11:47)
muhalefet yayinliyor ama sonra mahkemelerde yargilanip ceza aliyorlar. Ozel hayatin gizliligini ihlal vs. Sebeplerden. O yuzden her anal yayinlamaya cesaret edemiyor.

  • gadanallah  (16.02.14 11:21:14)
Abi adam kürsüden okudu ses kayıtlarını evine gelip sana özel okuma mı yapsın adam ne yapsın?

  • godsparticle  (16.02.14 11:22:16)
Aralık'taki cemaat-AKP kopmasına kadar hangi kanal neyi yayınladı ki de bunu yayınlasın. Sadece muhalefet yapabilen birkaç kanal yayınlayabiliyordu. Şimdi ne haksa, Kanal D yeni yeni bir şeyleri ufak ufak yayınlamaya başladı. Muhalefet anlattı, adam doğruladı, kim ne yapsın daha.

  • aychovsky  (16.02.14 11:32:51)
kılıçdaroğlu geçenki grup toplantısında bu kayıtları dinletti. zaten 2-3 kanal veriyodu konuşmayı, ses kayıtları girince yayını kestiler.

adamlar anlatıyor ama vatandaşın duyurmasını hükümet engelliyor.
  • zbrs  (16.02.14 11:39:56)
gazeteden televizyondan muhalefetten medet mi umuyorsun?

artık 16 yaşındaki kardeşim anladı bütün medyanın satılmış olduğunu, muhalefetin akpnin oyuncağı olduğunu.
  • Mackinaw  (16.02.14 12:04:00 ~ 12:04:33)
Neredeydin bilmiyorum ama ülkeye hoşgeldin. Baskı, sansür ve medyanın sermaye anlamında hükümete göbekten bağlı olmasından dolayı yayınlamıyorlar. Muhalif medya da yayın yasağı olmadığı sürece yayınlıyor zaten.

  • jamalbsf  (16.02.14 12:05:17)
Madem olayın hepiniz farkındasınız, siz neden tepki vermiyorsunuz?

  • silver apple  (16.02.14 12:12:51)
Tepki veriyoruz, gazı yiyoruz ama yayınlanmıyor. Sonra tepki vermemiş sayılıyoruz. Sıra sıra eylemler başlar yine.
Bir gün ıssız bir ormanda bir ağaç devrilse, ancak kimse duymasa, yine de ses çıkarmış olur mu?

Bir de bizde tepkiler anlık değil, daha çok bekleyip bekleyip patlama şeklinde oluyor. Gezi de öyle oldu, birçok şeyin birikip patlaması sonucu ortaya çıktı.
  • aychovsky  (16.02.14 12:27:09 ~ 12:29:32)
1 mayıs akabinde haziran başlarını bekle, bakalım bu yıl nolcak.

  • Mackinaw  (16.02.14 12:35:40)
ses kayıtlarında ne var? tayyibin fatih üzerinden bi tv kanalına müdahalesi, sansürü var. istemediği haberi yayınlatmıyor, istemediği yazıyı sildiyor.

şimdi bu ses kayıtlarını dinleyip gazeteler niye yazmıyor demek saçma. basbaya sansür var ondan yazmıyorlar. yazamıyorlar demeyelim. yazmıyorlar.

muhalefetinde haber kanallarındaki yeri 3 5 dakika. o dakikalarda da neyi yayınlayacakları yine bu kanallerın elinde.
  • elorelia  (16.02.14 13:45:27)