İzlediğim Filmlerin ismini kaydedebileceğim bir program var mı?

Baştan söyliyeyim, IMBD tarzı site değil, program arıyorum. Var mı böyle programlar? Zaman zaman bazı filmleri izleyip izlemediğimi unutuyorum.

Ücretsiz olursa sevinirim. Bir de adam akıllı olursa... Basit ama etkili de olabilir.

Teşekkürler.

Collectorz mükemmel bir program bence. Malum ortamlarda da var.

Ancak ben yine de lokal database'e güvenmeyip IMDB'de tutun derim. 5 senenin emeği, notlar, afişler vs düzenledimdi, HDD yandı herşey uçtu.

İlla da program olacaksa DB'sini bulutta tutun.
  • tzum_tzum  (13.02.14 14:03:18)
notepad.txt

  • rapon  (13.02.14 14:04:44)
grieex var.

filmin ismini yazdığında imdb ile bağlantı kurup oyuncular , yapım yılı , yönetmeni , afişi gibi bilgileri önüne getiriyor.

filmin yanına tik koyarak izlediğini belirtiyorsun.
  • montauq  (13.02.14 14:07:40)
e imdb yi neden kullanmiyorsun?

  • gadanallah  (13.02.14 14:12:51)
geçenlerde bir arkadaş burda buna benzer bi soru sormuştu. cevaplar arasında imdb de vardı ama baktığımda ayrı bi liste oluşturmak gerekiyor ''izlediğim filmler'' gibi bi isimle liste oluşturabilirsin ama kullanışlı gelmedi bana o yuzden imdb'yi sürekli olarak kullanan biri olarak watchlist i bu amaç için kullanıyorum ben. boylece bi filmi arattığında direk olarak watclistte varsa işaretli oluyor izleyip izlemediğini anlamış oluyorsun. 1 saatlik uğraşla watchlistime 700 e yakın film ekledim. imdb hesabıma baksa bu keriz esaretin bedelini daha izlememiş diye düşünüyor mesela ama umurumda mı? değil.

  • ainger  (13.02.14 15:05:26)
eaxmc3.is-great.org

şiddetle tavsiye ederim. Türkçe ve sürekli güncel
  • dunyanin dans eden sarki soleyen pisligi  (13.02.14 15:26:56)
blog tutabilirsin belki? bedava bi blog açıp izlediklerini oraya yazarsın liste olarak hatta istersen belki ekstradan notlar bile düşersin ayrıca entryler olarak

  • ozymandias10  (13.02.14 15:29:01)
icheckmovies.com

  • yons  (13.02.14 16:09:54)
bunun yanında bir de media player ve daha başka özellikleri harika bir arayüzle sunan program var.

(bkz: xbmc)
  • jaaaccckkk  (13.02.14 17:53:04)