Iphone'a döküman atmak

Iphone'a nasıl döküman atabiliyoruz?
Word excel pdf jpeg karışımında bir sürü dosyam var ve klasörler halinde bunları telefona atmak gerektiği zaman açıp incelemek istiyorum netten araştırdım ama tatmin edici bir cevap alamadım.

Bilen varsa yardım bekliyorum.

dropbox en temizi. klasörleri atarsınız dropbox klasörüne, istediğinizde telefondan açar bakarsınız.

  • i was me but now he s gone  (05.02.14 17:33:30)
şimdi şöyle bir durum var ben iş gereği uçakla beraber gidip geliyorum yani sabah buradan biniyorum örneğin batuma yada libya ya gidiyorum orada uçağın kontrollerini yapıp aynı uçakla 45 dk sonra yeniden yolcu alıp geri dönüyorum
Kısacası internetsiz ortamda çalışması gerekli bana..

  • basond  (05.02.14 17:42:38)
sorunum şu çok fazla döküman var klasörler halinde atmam gerekli klasör içinden seçmem gerekli yoksa çıkamam işin içinden.
yani hepsini mailime yüklemem ayıklamam günlerimi alır benim istediğim kopyala yapıştır tarzı olsun.

  • basond  (05.02.14 17:47:25 ~ 17:48:24)
ben şunu kullandım bi ara

itunes.apple.com

alternatif isterseniz: itunes.apple.com

dokümanları atmak için telefonu bağlayın itunes'a. sağdan üstten iphone'a basın. üstte sekmeler çıkacak orada uygulamalar sekmesine girin ve çubuğu en aşağıya kaydırın. solda bir liste var içine dosya atabileceğiniz uygulamaların. burada söz konusu iş için indirdiğiniz uygulamayı seçin ve sağdaki boşluğa dosyaları atın.
  • empati kuramayan psikolog  (05.02.14 17:53:10)
i.hizliresim.com

empati kuramayan psikolog nerede hata yaptım acaba?
ilk defa yapıyorum anlamadım bişiy..

Edit:bu arada ben işle ilgili bir uygulama yada program indirmedim telefona yüklemek istediklerim bildiğin pdf dosyaları bir uygulama yada program değil.
  • basond  (05.02.14 18:47:18 ~ 18:48:55)
pdfleri itunes yardımıyla "arşive ekle" seçeneğini kullanarak iphone'a atıyorum. belki diğerleri de atılıyordur bu şekilde. bunu bi araştır derim.

  • groundhog day  (05.02.14 19:04:24)
komple klasörü yollayamıyormuyum ben klasörün içinden dsyayı seçemiyormuyum?

elimdeki klasörün içi şu şekilde
i.hizliresim.com

ben klasörü yükliyim telefonda açıp klasöre giriyim içinden istediğim pdf i yada exceli yada jpeg görüntüsünü seçiyim istiyorum

ben bunları direk androide klasör açıp babalar gibi windows a yükler gibi yükledim iphone da bu olmuyor mu ben anlayamadım ya?
  • basond  (05.02.14 19:13:07)
Bir alternatif te benden.

readdle.com

Bu uygulama icin itunes'a ihtiyac duymazsiniz. Telefonunuz ve verileri aktaracaginiz bilgisayar ayni modeme bagli iken, telefondaki uygulama icerisinden Network sekmesinde sol ustte wireless isereti var.
Tikladiginizda size 192.168.1.7 gibi bir adres verecek, bilgisayarinizdan o adrese girerseniz programin icerisi gorunur, istediginiz dosyayi da icine atarsiniz. Offline olarak dosyalariniz telefon icerisinde kalir. Dahasi dropbox, google drive, ftp surucu v.s. yerlere bir kere sifre ile baglanip, internet elinizde iken istediginiz dosyayi kendinize cekebilirsiniz. Benim cok isime yariyor.
  • gerenkyok  (05.02.14 21:36:52)