Ankara'da nereden kep alabilirim?

Merhaba,

fotografini ekledigim, gavur ellerinde trucker hat, ulkemizde ise beyzbol sapkasi, kep, boyaci sapkasi(bunu ben diyorum) gibi isimlerle anilan bu sapkalardan nerede bulabilirim? Sadece bir tane lazim, fakat uzerinde herhangi bir yazi veya on kisminda da dikis olmamasi gerekli (ustune baski yaptirmak istiyorum). Muhakkak internette de vardir fakat birkac gun sonra yasadigim yere geri donecegim ve bu yuzden kargo beklemek istemedim.

vallahi zor belki beyzbol malzemesi satan yerlerde olur gibime geldi kentpark cepa tarafına giderseniz ordaki spor mağazalarına(iki avmde heralde 10a yakın spor mağazası vardır) sorabilirsiniz beyzbol kasketi olarak belki vardır ama çoğunun ön yüzünde bir şeyler olacağını tahmin ediyorum.
çok ihtimal vermesemde ülkealan pasajında olabilir, ama sorduğunuzda o ne lan diye boş boş da bakabilirler suratınıza.

  • panthera onca  (29.01.14 17:00:30 ~ 17:01:13)
@panthera onca valla beyzbol sapkasi dedigime bakmayin aslinda, iste sadece bunun gibi gorunen bir sey lazim, Ulkealan'a bir bakayim, sagol.

@ usudum logoyu soktursem bile dikis izleri kalir sanirim, zaten baski yaptiracagim yerdekiler de on tarafta dikis olmamasi gerektigini soylediler o yuzden olmaz sanirim :( Sagol gene de.
  • common of demons  (29.01.14 18:00:24)
panora'da ikinci katta bir spor dükkanı var emin olamamakla birlikte orada görmüş olabilirim. neredesiniz bilmiyorum ama oraya kadar gitmeniz de mantıklı olmaz belki dediğim yere son zamanlarda gitmiş biri varsa görüp cevap verebilir.

  • hesabım silindi kırgınım modlar  (29.01.14 19:20:31)