Greyder Ayakkabı

Arkadaşlar Merhaba...
Dün Ykm'de Greyder Markalı mavi bir ayakkabı gördüm, (tabiri caizse timberland) Ürünün fiyatı 119 tl'ydi rahat gibi görünüyordu ama internette baktığımda greyder markalı ayakkabılardan çok şikayet olduğunu gördüm. Görselini aradım ama ykm'nin sittesinde bile yok greyder marine falan yazıyordu altında bir de içinde hand made yazıyordu, kullanan var mıdır, tavsiye eder misiniz?

yanında bile geçme sakın. bir kere denedim 3 ay gitti anca.

  • teritori  (11.05.09 19:05:32)
greyder markası çorum menşeili bir firmanın ''caterpillar'' botları taklit etmesi ile ortaya çıkan bir marka(msı)dır. ilk zamanlar aşağı yukarı aynı kalitede idi ama şu an işi fabrikasyona döktükleri için kalitesinde bariz bir düşüş vardır. 119 ise yerli bir ayakkabı için gayet pahalıdır. orijinal timberland ondan çok da pahalı değil aslında. kısacası; almayın :)

  • dis kapinin nahit mentesesi  (11.05.09 19:23:39)
Bildiğim kadarıyla Greyder yapıştırma taban kullanır. Tabi ki başka birçok değişken var ama, özellikle dayanıklı bir ürün arıyorsan, enjeksiyon tabanlı ayakkabıları tercih etmeni öneririm. Greyder, ilk günlerinin aksine, üretimden çok mağazalarının görünümüne mesai harcıyor, ayrıca artık bazı ürünlerini dışarıda yaptırıyor (gibi geliyor bana.) 119 lira nasıl fiyat dersen, Greyder için çok pahalı derim. Timberland'e git bence, hiç deneme-yanılma yapma.
Dış kapının nahit mentesesi ne dediyse onu dedim, evet.

  • denizen  (11.05.09 23:53:20)