boş vakitlerde ne yapıyorsunuz

finallerim bitti ve farkettim ki o kadar uzun zamandır boş kalmamışım ki şuan ne yapsam bilemiyorum.dışarı çıkmak istemiyorum, aklıma gelen izleyeyim dediğim bir dizi yok, bilgisayar oyunu oynamak gibi bir adetim de yok ama deneyebilirim. neler önerirsiniz, şuan neler yapabilirim. teşekkürler.

Puzzle al 1000 parca onu yap.

Ya da photoshopa ilgin varsa fotograflarla oyna.

Onun disinda blog acip kafama gore birseyler yazabilirsin.

Son zamanlarda cikmis guzel kitaplari okuyabilirsin.

Yine ilgin varsa maket ucak maket araba gibi hobiler edinebilirsin.
  • halitkin  (12.01.14 01:20:08)
izleyecek her zaman dizi ve film vardır.

ben dizi-film-kitap ile dolduruyorum boş zamanlarımı
  • sttc  (12.01.14 01:24:17)
boş zamanın varsa bişeyleri yanlış yapıyorsundur der babam...
kitap oku bilgin artsın
makale oku
ilgin olan konularda dünya uzmanlarının videolarını izle okumak istemiyorsan
kısacası boş zaman iyi değildir hep öğrenmeye yeni şeylerle kendini geliştirmeye bak derim ben...
  • kilimanjaro  (12.01.14 01:27:52)
Ben de finallerden sonra baya boşlukta kaldım ve sonra kurtlar vadisi izlemeye başladım günde 9-10 bölüm izliyorum baya iyi en baştan başladım

  • fuerteventura  (12.01.14 01:32:23)
dil öğreniyorum, dil öğrenmek tek başına eğlenceli iken teknoloji ile o kadar kolay ve ulaşılabilir oldu ki! merakınız varsa tavsiye ederim.

  • in search we trust  (12.01.14 01:35:20)
kütüphaneden kitap alıp kitap oku. süreli olacağı için 15 günde bitirmen de gerekecek bu sana itici güç olur hem.

  • kakao  (12.01.14 01:39:22)
klasik olarak kitap ve dergi okuyabilirsin öncelikle.

bir hobi de yap tabi ama, bu üretmeye dayalı bir şey olsun. insana haz verir. resim, heykel, puzzle gibi.

dışarı çıkıp basketbol, futbol oyna diyeceğim ama dışarı çıkmak istemiyormuşsun, sorun yok o zaman.
  • hoppadanak  (12.01.14 02:34:54)
blog yaz. kimse bilmesin ama, rahat yazabilesin. içine attıklarını paylaş. sınavlardan dile getiremediğin ne kadar duygun varsa dök cümlelere. yaparsan ve paylaşırsan seve seve de okurum he:)

  • groundhog day  (12.01.14 02:43:49)
yeni bir işletim sistemi dene, ben mesela öyle yapıcam birazdan -gerçi zorunluluktan. bazen her şey windowsta çalışsın istersin.. ama gider linux'ta çalışır, falan.. :D -

  • pasp  (12.01.14 02:44:13)