ah şu erkek hediyeleri!

selamlar; yahu kızlara hediye almak ne kadar kolay milyon tane seçenek var. şimdi bir erkek düşünün eğlenceli biri; komikli şakalı. finans işinde çalışır kendisi ayrıca. önemsediğim değer verdiğim biri; gelsin şöyle orjinal fikirler. parfüm saat vs olmasın n'olur.

Maç bileti

  • Sskywalkeremre  (28.12.13 13:13:13)
french press, filtre kahve ve bardaktan oluşan kaliteli bir filtre kahve takımı.

  • papillon7  (28.12.13 13:14:43)
kindle alın bana arkadaş kindle

  • ykyt  (28.12.13 13:18:05)
yazıyordur mütemadiyen. ismini yazdırıp kalem hediye edebilirsin.
bütçe müsaitse yine adına ajanda yaptırabilirsin.

hakikaten erkeğe hediye almak güç ya.....
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (28.12.13 13:19:43)
sevdiği bir müzik grubu varsa ama cidden çok sevdiği birkaç albümü alınabilir

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (28.12.13 13:20:58)
dokunmatik eldiven: www.tchibo.com.tr

zaytung kupalarından: store.zaytung.com

shaker: www.hediyeyildizi.com
  • neyleyim  (28.12.13 13:29:45)
ona gerçekten ama gerçekten değer veriyorsan en kaliteli iç giyim mağazasına gidip, 5 adet çorap, 3 adet baksır ve 3 adet atletten oluşan paket yaptırmanı tavsiye ederim. uzun süreli müthiş 7 etki yapabilitesi var.

  • sims  (28.12.13 14:00:40)
çakı

  • kedula  (28.12.13 14:06:39)
zippo

  • tescillimarka  (28.12.13 14:56:13)
Ne alınır bilmiyorum ama komiklikli şakalı bir insana komiklikli şakalı hediye almayın ne olur ne olur ne olurr...

  • lazor  (29.12.13 01:50:32)
d&r'dan 100 liralık hediye çeki mesela harika olabilir. illa müthiş bi hediye almanıza gerek yok spesifik olarak, gider o da üstüne 20-30 lira bişi koyar, mutlu olacağı bişi alır.

doğum günleri için çok çok ideal bu hediye çeki mevzusu. ama düşününce "hah o x'i çok sever, x'in y'sini aliyim" diyebileceğiniz bir şey yoksa ilk etapta, bence risk almaya değmez; yine hediye çeki derim.
  • hjarteblod  (29.12.13 02:16:06)
aklıma gelen bir fikir de ben sallayayım:

1. Türkiye'de üç büyük şehirden birinde iseniz muhtemelen rahat bulabileceğinizi düşündüğüm Thai masajı benzeri bir hediye. istediği zaman kullanabileceği bir çek gibi, bunu sağlayan SPA merkezleri vardır muhtemelen ve erkeklerin genelinin hoşuna gider, en azından benim için öyle:)
  • candanag  (29.12.13 02:39:06)