köpek beslenmesi ve mama sorunları

hangi mamayı kullanıyorsunuz ve neden ?

tüy sorununu en az hangi mamada yaşadınız ?

f/p olarak hangisini begendiniz ?

bunlar sadece

ben ev yemegi veriyorum, hem kopegim mutlu hem de israftan kurtuldum. Soganli bir sey yerse agzi kokuyor onun disinda hic bir sorun yasamadim. Normalde mama ile besliyordum, kansere yakalandi veteriner gunde bir ogun normal yemek verin dedi ondan sonra mamanin yuzune bakmadi.

  • cometome  (27.12.13 19:01:43)
Bonocibo kuzu etli kullanıyoruz, tüy dökümü azaldı, tüyleri pamuk gibi oldu. Çok memnunuz.

Fiyat olarak çok uygun, yerli üretim ve içeriği nispeten çok daha iyi.
  • yahveyire  (27.12.13 19:46:05)
Pro Plan Adult Athletic kuzu etli. Yavruyken de aynı mamanın Puppy olanını veriyorduk. Her Golden'ın döktüğü kadar tüy döküyor.

Ev yemeği hiç vermiyoruz ama ara öğün gibi elma, peynir, yoğurtla falan çeşitlemeler yapıyoruz.

Fiyatı diğer mamalara göre biraz yüksek ama şimdiye kadar ne dışkısında ne de iştahında bir sorun yaşamadığımız için hiç değiştirmeyi düşünmedik.
  • spooky  (27.12.13 23:38:58)
mamayla ilgili sorunlarımız vardı, bugün biraz araştırma yaptım açıkçası bütün güvendiğim mamalara bir sorun bir sıkıntı yazısı çıktı karasız kaldım artık.

  • exodia  (28.12.13 01:33:15)