pert kayıtlı araçlara kasko işlemi mümkün mü

arkadaşlar , arabamın daha önceki sahibi kapı değişimi cam değişimi şişirmiş sigortaya yüklemiş 20bin lira sigorta da pert yazmış. şimdi ben kasko yaptırmak isteyince kasko şirketleri yapmıyoruz diyorlar. bunu yapan kasko şirketi var mıdır bildiğiniz?

Bulman zor gerçekten. Almadan önce biraz daha araştırma yapman gerekiyordu demek ki.

  • cakabo  (26.12.13 13:08:45)
Dostum emin misin kapı ve cam dışında değişen olmadığına ? Iyice baktır istersen satarken sıkıntı olmasın

  • Absinthe75c  (26.12.13 13:15:43)
Senden önceki sahibi yalan söylüyor gibi.

  • arnold schwarzeneger  (26.12.13 13:22:08)
evet ekspertiz raporu önümde kapı ve cam değişmiş ama kapı menteşesi kapı döşemesi kapı içi elektroniği cam açma mekanizması yok efendim çıtaları yok ayna kumandası aynası maşpiyeli , işçiliği diye 15 kalem yazmışlar 20 bin lira çakmışlar. bu yuzden kasko yapmıyo hiçbirisi

  • boo  (26.12.13 14:00:34)
benim bu konularla ilgili çok tecrübem oldu fakat ilk defa duydum böylesini. ilginç. daha geçen kasko değeri 35bin olan corolloyla kaza yaptık, 17bin hasar vardı naptıysak perte çıkarmadı ak sigorta.

pert araca sigorta yapan yerler var ama fahiş fiyatlar isteniyor.
  • Absinthe75c  (26.12.13 14:54:16)
perte çıkartabilmesi için hasar tutarı kasko degerinin yüzde 80i kadar olması gerekiyor. işte bunlar da perte çıkartabilmek için ellerinden geleni yapmışlar zaten tam yüzde 80i kadar hasar yazılmış, belli ki amaç oymuş.tamam ben kapı değişti denildi maşpiyel değişti denildi cam değişti denildi diye piyasasından çok aşağıya aldım arabayı .almadan önce de 3 tane de ayrı servise gösterdim hepsi temiz dediler , arabadan da memnunum fakat kasko olmuyor işte. bana araba hasar kayıtlı diye satılmıştı pert oldugunu yeni ogrendim.

  • boo  (26.12.13 15:19:03)
Kaskocu arayana kadar sana arabayı kandırarak satan şerefsizi bul daha iyi.

Kendin diyorsun hasarlı diye sattılar pert çıktı diye.

Vatandaş, bakan, herkes mi yolsuz lan bu ülkede?
  • burfak  (26.12.13 20:05:54)
evet . çolakoğlu otomotiv kartal. firma güvencesi , "öyle olsa zaten biz almayız" laflarıyla babacan tavırlarla , bak hasar kaydını bile söyledik başkası söylemez biz ne dediysek o 40 yıllık güvence laflarıyla oyalayıp , buna ragmen servise gostermek aklıma gelse de kasko olayında bunlar çıkacağını bilemeyeceğimi bildiklerinden sanırım bütün hayatlarını böyle kazanmaya alıştıklarından sonrasında aradığınızda da çirkeflik ile satış sonrası hizmetleri devam eden bir ticarethaneden aldım. ya arkadaş arabayı alırken yanında yerde akü kablosu vardı, dedim akü mü bitik degiştirmem gerekir mi, ona bile yooook sağlam taş gibi dediği için daha dün yolda kaldım yeni akü aldım. nedir yani akü bitik dese ne olacak 100 lira verip taktırırdım yolda kalmazdım.

  • boo  (05.01.14 12:52:30)
öyle herkes 2. el araba satıcısı olamaz bu dünyada. Göz göre göre yalan söylemek, yüzsüz olmak lazım.

Bütün dünyada böyle bunlar.
  • burfak  (05.01.14 22:02:56)