Breaking Bad sorusu

spoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoilerspoiler

hala spoiler spoiler. Arkadaşlar bu iki psikopat kel kardeşler bir eve gidip ayin mi ne yapıyorlardı, mum vs. vardı. Ayrıca aynı yerde bir kadını öldürmüşlerdi yanlış hatırlamıyorsam. Cesedinin üzerinde sinekler vardı. Bu olayların anlamı ne acaba? Ben bu olayların nereye bağlandığını hatırlamıyorum. Bilen var mı?

Ben olayı bile hatırlamıyorum lan... Kesin gereksiz bir ayrıntıdır, psikopatlıklarını göstermek için.

  • mountaincat  (20.12.13 22:27:05)
ya bu meksika'da garip bir tarikatımsı çete varmış, bir belgeselde izlemiştim. azizleri, ölüm meleği falan.. meksikalılar bayağı ağır dindar, kötü adam bile olsalar bir yerden sardırıyorlar dine. o tarikata bir göndermeydi sanırım. daha doğrusu gönderme değil de işte, onlar da o inançtandı herhalde. o öldürdükleri tip de işte, tamamen tesadüf eseri bunların yoluna çıkmış zavallı bir insandı. yerleri yurtları belli olmasın diye onu bunu öldürüp onların evlerinde barınıyorlardı işte bizimkilerin peşindeyken.

  • vercingetorix  (20.12.13 22:31:43)
ben de merak ediyordum bu sorunun cevabını, öğrenmiş olduk. iyi de oldu. ayrıca breaking bad'de gereksiz bi ayrıntı olmuyordu pek. mutlaka vardır bi anlamı, ki varmış zaten. gerçi demeden geçemeyeceğim: sinekli bi bölüm vardı hatırlarsanız, ne boktan bi bölümdü o. belki de kötü diyebileceğimiz tek bölümdü.

  • lionel andres  (20.12.13 22:45:40)
İnternette araştırınca dediklerinizi birkaç şey bulabildim.

www.imdb.com

Imdb'deki 2. kısımda açıklıyor. Ölüm Azizi denen bir kadının tapınağına gitmişler. Bu kadın kendisinden istenen şeylerin iyi ya da kötü amaçlı olmasını ayırt etmiyormuş. Bu yüzden uyuşturucu satıcıları bu kadına tapıyormuş. Bu 2 kel kuzen de, oraya Walter'ın resmini koyarak onu öldürmelerine yardım etmelerini istemiş.

answers.yahoo.com

en.wikipedia.org

www.ign.com
  • kulagina kupe olsun  (20.12.13 22:53:12 ~ 22:55:21)