gündem hakkında ne düşünüyorsunuz?

dün, bugün olan olaylar hakkında düşünceleriniz nedir? bu iş nereye kadar varır ya da nasıl sonuçlanır? akp'nin fanatik seçmenleri bu olaylara nasıl bakıyor? içinizi de dökebilirsiniz. teşekkürler.

savcı ve 5 emniyet müdürünün görevden alınması akp'nin suçlamaları kabul ettiğini tamamen ortaya koyuyor.

nereye varır konusuna gelirsek; biz eğer bu meseleyi akp ve cemaate bırakırsak dosya 3 güne kapanır. fakat halk olarak takipcisi olursak, sokağa çıkarsak, çalınan paralarımızın peşine düşersek işte o zaman bu gerçek bir soruşturma haline gelir.
  • veys zimmer  (18.12.13 13:22:31)
Takip etmiyorum, zerre umrumda değil açıkçası.. Her yerde tayyip şöyle, camaat böyle diye harıl harıl tartşan insan görmekten içim şişti..

  • machine head  (18.12.13 13:26:12 ~ 13:27:52)
@machine head +1. Takip etmiyorum zerre, neler oldugundan da hic haberim yok. Para azdiriyo hepsini. Hepsi de ayni bokun laciverti.

  • barbara herhalde barbara manken olan  (18.12.13 13:28:00)
akp nın fanatk secmenlerı hala cahil. erdoganı yedırmeyız dıyıp duruyorlar. adamlar çok geniş.oyle boyle degıl.

  • tadutadu  (18.12.13 13:35:16)
Akp duraklama dönemine geçiyor.

  • alideemir1  (18.12.13 13:52:38)
en apolitik olanın bile ilgilenmesi gereken bir süreç bu. çünkü yenen senin benim param. adamlar sefa sürüyorlar resmen. özellikle böyle bir dönemde "zerre umrumda değil" yaklaşımının faydası yok.

fanatiklerin görüşleri için twitter güzel bir kaynak. aynı havadalar. yedirmeyiz deyip duruyorlar.
  • rectoa  (18.12.13 13:53:17)
@rectoa sana katiliyorum ama bi sey olacagini ben hic zannetmiyorum.

o yenen senin ve benim paralarim zaten kac yildir yeniliyordu, yenmeye de bi sekilde devam edecek.

Gundem oyalansin dursun, fakir yine fakir zengin yine zengin, isci yine isci. that's it.
  • barbara herhalde barbara manken olan  (18.12.13 14:12:00)
@barbara herhalde barbara manken olan

muhakkak toplumsal sınıflarda hiçbir değişiklik olmayacak ve muhakkak her gelen bir şeyler yiyor ama ben bu kadar alenisini, bu kadar utanmazca yapılanını hiç görmemiştim. artık resmen salak yerine konuluyoruz. tayyip ve tüm kabine her gün çıkop ahlak, din, iman dersi verip milleti oyalarken perde arkasında neler çevrildiğinin bilinmesi de çok olumlu bir gelişme. ülke yerinde sayıyor bunların para hırsı yüzünden. o sebeple artık takip edip tepki göstermek farz oldu.
  • rectoa  (18.12.13 14:16:44)
feto kafası görmekten de tayyip kafası görmekten de sıkıldım.
ne sözlüğü açıyorum ne de facebooku

  • vaktiyle iyi biriydi  (18.12.13 14:22:54)
eğer önümüzdeki seçimde bunca olaya rağmen akp %40'tan aşağı oy alırsa gerçekten çok şaşıracağım, bu ülke için çok ümitleneceğim.

akp ve cemaate de uzak biri olarak (ki cemaat yurdunda da kaldım, akp seminerine de katıldım; sırf meraktan) ve agnostik biri olarak ben türkiye'nin halkına bakmamızın daha mantıklı olacağını düşünüyorum. çünkü bu insanlar halk sayesinde var.

halk bunca yolsuzluğu da bir güzel yutup sineye çekerse ben başka bir şey demiyorum.
  • thracian  (18.12.13 14:27:41)
Valla her sey iyi, guzel de soyle bir gercek var: adamlar cemaate ters yapmasa daha yillar boyu calip cirpacaklardi. Kaldi ki zaten bilinen bir seydi diz boyu yolsuzlugun oldugu. Ayrica millet sigir, kolay kolay gitmez akp yine de, gitse de dogru duzgun bir hukumetin gelmesi zor.

  • fortisvita  (18.12.13 14:43:49)