Kepek problemi

Duştan sonra kafamı kurulamama gibi bir olayım var ama bu kepek sorunu sadece ondan olamaz. İmkani yok yani. Saçlarım kısa zaten, kendiliğinden kuruyor nemlenme vs olmuyor. Duş alıp hemen yatmıyorum vs.

Ama görmeniz lazim, İzmir'e gitsem kar yagiyor diye üzerime atlar millet, o derece.

Var midir bunun bir cozumu, nedeni?
Sigara midir, stres midir, şampuan mıdır nedir?
Hangi sampuanlari kullaniyorsunuz erkekler? Alooov yardim lazim.

her kafanın kabul ettiği bi şampuan var sanırım. elidor mavi kullanıyorum. tam 7 yıldır. esir etti beni. ama gelin görün ki bi kere bile değiştirsem hemen kepek oluşuyo. dogru bi şampuan bulup onla düzenli bi birliktelik sağlamak sanırım sorunu çözebilir.

  • syangela  (17.12.13 14:45:42)
kişiye göre değişebilen faktörlerdir bence. saçımı ıslak da bırakırım, sigara da içerim, stres de şartlar itibariyle oluşabiliyor. herhangi bir marka şampuan herkeste aynı etkileri göstermeyebilir. ama kendimden yola çıkarak doğal defne sabununu gün aşırı kullanmanı tavsiye ederim. deneme tahtasına döndürme saçlarını ama benim tavsiyem bu yönde.

  • candanag  (17.12.13 14:47:39 ~ 14:48:21)
Bende de benzer problem vardı. Eczaneden Ketoral marka şampuan aldım bir süre kullandım. Zaten üzerinde yazıyor haftada sanırım en fazla 3 kere yıkayabiliyorsun saçını. Onu kullandım geçti. Ara ara tekrarlarsa bir süre Ketoral kullanıyorum sonra normale dönüyor.

  • Dr_Stat  (17.12.13 15:02:22)
prozinc şampuan kullan. 2. yıkamadan sonra kepek devam ederse gel yüzüme tükür.

  • endosperm  (17.12.13 17:13:43)