cinemaximum bilet davetiyesi kullanma - nautilus cinemaximum şikayetim

merhabalar. bugün nautilus cinemaximumda rezillik yaşadık. hobbit filmi için 2 saat önceden gidip bilet almamıza rağmen aynı yeri farklı kişilerede kesmişler. sorunu çözmek için görevlilerle konuştuğumuzda ise ''biriniz önden seyredin nolcak'' gibi bi çözüm sundular ya da paranızı verelim dediler. konuşarak ikna edemeyince gerginlik oldu ve bana 4 tane bedava bilet verdiler.

1. sorum: bu olayı nasıl nereye şikayet edebilirim?

2. sorum: bu bedava biletleri (bildiğimiz davetiye zarfı ) her yerde kullanabilir miyim? evet ise hemen çıkıp ümraniye maydan sinemalarına yetişicem.

1) Şikayet edecek çok da bir şey yok sanıyorum. Sonuçta bir karışıklık olmuş, evet ilk söyledikleri biraz önden izleyin talihsiz bir açıklama ama sonunda 4 bedava bilet vermeleri ayıplarını örtmüş. Sonuçta yüzlerce lira ödediğin uçak biletleri bile uçacağını garanti etmiyor overbooking hadisesi yaşandığında.

2) cinemaximum merkez telefon numarası 0 (212) 281 01 42. Arayıp öğrenebilirsin.
  • cakabo  (16.12.13 19:09:44)
@cakabo bedava biletler bütün cinemaximumlarda geçmezse benim için çok bi anlamı olmayacak. geçerse zaten sorun yok.

  • onursensoz  (16.12.13 19:34:41)