her ne yapıyorsanız, mutlu musunuz? her şey yolunda mı?

yanında olmasını istediğiniz insan yanınızda mı? dinlediğiniz müzikten zevk alıyor musunuz? çalışıyor musunuz yoksa keyif mi yapıyorsunuz? her ne yapıyorsanız işte, everything is okay?

Çok kötü bir dönemden geçtim, onun hasarlarını atlatmaya çalışıyorum.

Yanımda olmasını istediğim kişi çok uzakta. Ve her şey bana onu hatırlatıyor.

Yine de mutlu olmaya çalışıyorum.
  • devils trill  (14.12.13 00:41:14)
yok ya. aslında işsizliğin güzel yanı, her şeye vaktimin olması. hayatımda hiç yapamadığım kadar kitap okuyabiliyorum, film izleyebiliyorum, spor yapabiliyorum. ama sonsuza kadar böyle gitmez, iş bulmam lazım. bir de yalnızlık sıkıyor tabii.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (14.12.13 00:41:14)
moruk herşey okadar boktan ki, evde doğalgaz yok aylardır ev arıyorum bulamıyorum en büyük derdim bu ev bulsam maaşın yarısını gömcem yemin ederim bıktım soğuktan.

  • aktör  (14.12.13 00:42:00 ~ 00:50:23)
@devils trill sende çok benden bir şeyler var, anlıyorum o yüzden.

@bagdf seni de işsiz olduğum için anlıyorum. kendine vakit ayırdığın bir dönemdesin, keyfini çıkarmaya devam et.

@aktör, içinde bulunduğun durumu ancak tahmin etmeye çalışabilirim. umarım en yakın zamanda bulursun.
  • sistem enkazı  (14.12.13 00:45:55)
mutlu olduğum çok oluyor, hiç mutsuz olduğumu hatırlamıyorum. her şey yolunda. yanımda olmasını istediğim bir insan yok. aksine yanımda/çevremde hiç insan olmasın istiyorum. malesef bu olmuyor. en azından önümüzdeki 3-4 sene için olmayacak gibi görünüyor. dinlediğim müzikten her zaman zevk aldım, her zaman da alacağım. çünkü çok geniş bir müzik kültürüm var -diye düşünüyorum- binaenaleyh her zaman zevk alacağım müzikler dinleyebiliyorum. (sanırım bu her türe açık olmaktan ve "ne olursan ol, güzelsen gel"ci olmaktan kaynaklanıyor.)
çalışmıyorum, öğrenciyim. her şey güzel. şükür.

şu an oreo yiyor, kahve içiyorum. oreo yiyen bir insan kötü olabilir mi hiç? :))
  • papillon7  (14.12.13 00:50:24 ~ 00:54:18)
@papillon7 herkesin senin kadar şanslı olmasını diliyorum öyleyse:)

  • sistem enkazı  (14.12.13 00:58:42)
sistem enkazı, yukarıdaki duyuruya yazdığını/verdiğin cevabı okudum. umarım her şey dilediğince olur.

  • papillon7  (14.12.13 01:07:51)
@papillon7 herkes her şeyi düşünebilir ama hiç tanımadığın bir insanın sana olan iyi dileği acayip güzel hissettiriyor. teşekkür ederim.

  • sistem enkazı  (14.12.13 01:12:30)
Acayip boşluktaydım bi ara sonra kendime bu sene artık kesin mezun olacağım diye hedef koydum, o biraz kafamı meşgul ediyor iyi oluyor. En önemli 2 dersten birinden sınıftaki en yüksek diğerinden en düşk notu aldım. Durumum muallak. Genel olarak ise mutsuzum diyebilirim. Boş kalmamaya çalışarak kamufle etmeye çalışıyorum. Mezun olayım sonra kafamı kaldıramayacağım bir işe gireyim, öyle geçsin gitsin hayat istiyorum. Hiçbir beklentim yok.

  • juninho77  (14.12.13 02:17:45)
@yesilimtrak, @juninho77 böyle ters dönemler oluyor malesef, ama umutsuzluk yok!

  • sistem enkazı  (14.12.13 02:27:11)
şu an gayet iyiym

  • elyafiyaffellaffelebelyafelyaf  (14.12.13 03:03:05)
sular kesilmiş, bulaşık yıkamak için gelmesini bekliyor, kedimle civil wars dinliyoruz. ne mutlu ne mutsuzum.

  • jhonny  (14.12.13 12:23:26)