dikmen'de neler oluyor?

kiraları soruyorum, 2-3 yıl öncesine göre düşmüş. akp'liler mi kaçıyor yoksa otobüs/dolmuş kuyruğundan bıkanlar mı? bi de 184 numara hatlar listesinden çıkmış, başgan gaza gelip iptal mi etti o hattı yoksa?

kiralar nerede dusuyor onu bilemem ama.

184 numarali hat iptal oldu. 183 ve 187'nin seferleri arttirildi. 186 hattinin guzergahi ulus yonune uzatildi. ilker yonunde turizm bloklarina dogru kisaltildi. ozetle otobusler guvenpark'a girmiyor. bulvardan gidiyor.
  • helenart  (28.11.13 21:53:20)
750-900 TL ortalama kira. zemin, kotta, çok eski, çok yokuşlu ise 500 TL'ye bulunabiliyor. 1200-2000 TL arası kiralıklar da var. neresi düşmüş ki? akpınar tarafında heyelan haberleri yapılıyor, oradaki kiralar düşüyor olabilir.

  • zihuatanejo  (28.11.13 21:55:05)
dikmen caddesi civarında 3 yıl önce 700'den başlardı, şimdi bile 700 dedikleri var. ama hakikaten abarttıkları da var, gördüm. profesyonel ev arayıcıyım :/
helenart, gezi'den sonra oldu bu sanırım? ayrıca hat bilgileri için teşekkürler, onlar da lazımdı.
zihuatanejo, yok, akpınar'da aramıyorum, daha da bulamazsam mürsel uluç tarafına geri döneceğim. teşekkürler.
  • argaladhel  (28.11.13 22:03:38)
geziden cok once oldu bu degisiklik.

  • helenart  (03.12.13 11:46:21)