euro alımı

650 euro gibi bir rakam satın alacam tl karşılığında. Bankaların kurlarının boktan olduğunu biliyorum da, bu tutar için en uygun rakama nereden alabilirim?

Kapalı çarşıya falan gitmeye değer mi (ya da nereden alınır en uygun rakamlı?) ya da köşedeki döviz büfesi kafi midir?

yakinlardaki birkac yere bak sonra internetteki fiyatlara bak eger cok fark yoksa al gitsin. 650 euro buyuk bir miktar degil. akybin 5-6 lira olur kapalicarsiya kiyasla muhtemelen. zaten o da yol parasi git gel degmez.

  • nekodunlangafana  (26.11.13 10:11:47)
Döviz büroları ve banka şubeleri bir kenara; İŞBANK internet şubesi genelde en iyi kurları veriyor.

  • cosa nostra  (26.11.13 10:29:22)
şekerbank

  • EXXE01  (26.11.13 10:36:14)
peder şeker'le çalışıyo. bi bak.

  • cemiyetin unlu simasi  (26.11.13 12:09:35)
nerde oturduğunu bilmiyorum zira para kapalı çarşıya ne kadar uzakta kur o kadar farklı olur, maltepe ve kartal gibi yerler senin zararına olur ama kadıköy gibi yerler daha mantıklı bir kur oranından bozar, kapalı çarşıya gitmene değmez 650 euno için zira kapalı çarşı da yüksek rakamlar döner, 650 yumoş için gitmeye değmez. banka varsa etrafında ziraat bankasıda kur konusunda fena değil diye biliyorum

  • seferyan  (26.11.13 14:07:41)