cuma gecesi?

evet güzel insanlar,

sabahtan beri sıkıntıdan ölmek üzereyim. cuma gecesi neler yapıyosunuz? bana ne önerirsiniz? film, dizi olayını bitirdim malesef sabahtan beri izliyorum.

biz de duyuruda takılıyoruz abicim. güzel tavsiye çıkmaz burdan. kelin ilacı olsa kendi başına sürer hesabı :p

ders çalışcam ben mesela. yeterli heves biriktirebilirsem.
  • fayfim  (22.11.13 19:57:01)
böyle "canım sıkılıyo" diyene de tavsiye verilmez ki ama. herkes klasik şeyleri söyler. sen ne kadarına uyabilirsin, ne kadarını istersin, o önemli. yani elbet kitap okumak, dışarı çıkmak falan senin de aklına gelmiştir ama hoşuna gitmemiş ki yapmamışsın.

ben mlg columbus maçlarını izlicem sabaha kadar. uyucam sonra da. akşam uyanıp dizi izlerim, sonra yine maçlar. sonra yine uyurum. ertesi gün zaten son günü turnuvanın. yine dizi izlerim. iş miş yaparım arada. yemek yiyom bazen. mis.
  • der meister  (22.11.13 20:01:38)
aklıma şu karikatürü getirdi bu durumun: karikaturborsasi.blogspot.co.uk

aklında yapmak istediğin alternatif birşeyler varsa -kısa vadede- bunu engelleyen unsurları ortadan kaldırmaya başlama gayreti veya harekete geçme, uzun dönemde süregelen sıkıntılarını bir nebze hafifletir diye düşünüyorum.
  • candanag  (22.11.13 20:04:39)
asosyallikten ölmek üzereyim ben de.evdeyim

  • rock n roll  (22.11.13 20:05:49)
biraz ders,
biraz oyun,
biraz porn,
biraz dizi,
biraz müzik.
en son altyazılı bir film.

yatış.
  • roy keane ve giggs reyiz  (22.11.13 22:33:18)