ağlamak

Hiç ağlamanıza tahammül edemeyen birileri oldu mu? kimdi? nasıl hissettirdi?

sanırım olmadı. ağlamak insana özgü bir durum, duygu dışavurumu neden tahammül edemesin ki? sanırım samimi olmayan birinin yanında ağlamışsınız.. maalesef bunu bile algılayamayacak insan türleri ile yaşıyoruz...

  • zenithgeist  (16.11.13 21:58:52)
sevgilim edemezdi. şimdi sevgilim değil ama cok daha özelim kendisi. yine edemiyor. e normal tabi ben de olsam ben de kendime tahammul edemezdim.

  • cokponcik  (16.11.13 21:59:12 ~ 21:59:50)
En yakin arkadasim. Kendisi genel olarak aglama eylemini sevmiyor. Kotu hissettirmedi acikcasi cunku o da oyledir yani, yaninda aglanilmasini sevmiyor. Baskasi olsa kotu hissettirirdi belki ama

  • Idonthaveausername  (16.11.13 22:00:45)
hayır olmadı.. yani artık ağlama dediler ama bu tahammül edememekten kaynaklı değil..

gülmemin ve ağlamamamın battığı birileriyle zaman geçiremem zaten, benim için ikisi de önemli şeyler katlanamayan siktirsin gitsin..
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (16.11.13 22:08:27 ~ 22:59:46)
annem yanımda ağlıyordu. ağlayacaksan dışarı çıkar mısın diyecektim. sonra annemi babamın yanında ağlarken hiç görmediğimi fark ettim. çünkü muhtemelen babam tahammül edemezdi. sonra insanın yalnız ağlaması aslında kötü diye düşündüm. bi kere de sevgilim bana tahammül edememişti. işte böyle düşüne düşüne nerden nereye geldim ya, içim çürüdü 5 saniyede

  • sistem enkazı  (16.11.13 22:12:36)
tahammül edememek değil de annem ve sevgilimin ağlamasına dayanamam.canlarının o kadar yanması benim üzerime düşeni yapamadığımdan kaynaklıymış gibi hissediyorum.hemen sussunlar, ağlamasınlar hatta mümkünse gülsünler isterim.

  • metamorphisis  (16.11.13 22:18:22)
oldu. sevgilimdi. bok gibi hissettirdi. numara yapıyorum sanıyordu, halbuki ben gözyaşlarımı kontrol edemiyordum. hala da edemem ama artık kaşarlandık, kolay kolay akmıyor çeşmeler.

bir insana mutsuz olduğu, mutsuzluğunu ifade ettiği için tepki gösteren birinin sağlıklı bir insan olabileceğini düşünmüyorum. tahammül edemeyişi kendiyle alakalı bir şeyler anlatıyor bence.
  • kül  (16.11.13 22:20:33)
babam edemezdi , halbuki ağlatan da oydu... vefat etti, bir damla yaş akmadı gözümden. Bak dedim, beni duyuyorsa bir yerlerden diye, artık ağlamayacağım.
Eşim de edemiyor ne yazık ki, ama onunki kilitlenme, kilitleniyor adam, ama ben tutmuyorum kendimi.

  • The Pleasure of Pain  (16.11.13 22:49:30)