türkçe > fransızca çeviri

aşağıdakileri fransızca'ya çevirmek gerekli, hepsini tek kişinin yapması zor olur. vakti olan kısım kısım çevirse imece usulü falan çok güzel olur.

Misyonumuz

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün eklentilerini dünya standartlarında karşılamak.
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak.
Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.
Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak
Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak
Tekstil sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak
Tekstil sektörüne Ar-Ge, üretim, satış faaliyetlerini entegre ederek gelişme.

Değerlerimiz ve İş İlkelerimiz

FİRMA İSMİ iş kültürü, itibarı ve ideallerini yüceltmek
Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak
Ekonomi, büyüme ve karlılığın önemine inanmak
Değişime ve gelişime açık olmak
Konusunun en iyisi olmaya dair inançlı ve hevesli olmak
Üstün iş ahlakı ile dürüst çalışmak
En önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunu vurgulamak
Sürekli gelişmek için fon ve kaynak yaratma çabasında olmak

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin değişen, gelişen isteklerini karşılayacak ürünleri araştırmak, mevcut ürün ve hizmetleri geliştirmek için takım anlayışının oluşturduğu güç birliğini sürekli kılmak
Şirketimizin bütün maddi ve manevi kaynaklarını ve yeteneklerini, mükemmelliğe erişmek için sürekli canlı tutmak, tüm gücümüzü en iyi ürünler için seferber etmek
Ürün kalitesi ve güvenirliliğinin, ürünnlerin ömrü ve kalitesi ile bağlantılı olduğunun bilinci ile çalışmak
Şirketimizin ve müşterilerimizin uzun vadeli ve sürekli başarısında en etkili faktör olduğuna inandığımız ürün ve hizmet kalitemizin üstünlüğünü sürekli kılmak

ne kadar teşekkür etsem az. yarını beklerim acelesi yok:)

  • abtash  (21.04.09 17:49:17)