sigara

bırakmak istiyorum, uzun vadede ikimizi yanyana düşünemiyorum. sigarasız 24 saati doldurmak üzereyim ama yatağa yığılıp kaldım hiçbi şey yapamıyorum. başıma ağrı çıktı resmen. hepsini geçtim sınavım var benim bugün ciddi ciddi çalışmam lazımdı. bi tane içsem kendime gelirim direk ama karar veremedim. direnmeli miyim, daha sonra tekrar mı denemeliyim?

sakın içme,içersen boşa gider çaban.

  • rock n roll  (14.11.13 15:11:20)
tam olarak kendinize bahane arama dönemindesiniz ;) içmeyin. bi 15 günü var en fazla, sonra geçiyor.

  • rabbititus  (14.11.13 15:12:08)
diren panpa ilk zamanlarda olur böyle bir yorgunluk uykusuzluk hali falan içme bende çok zorlandım ilk başta şimdi haftada 1 paket gibi az miktarda içiyorum tamamen bırakamadım ama bırakıcam.

  • aktör  (14.11.13 15:16:17)
fırsat bu fırsat spora başla. spor başlamamak için vicdanen çok büyük bir etken.

  • ground  (14.11.13 15:22:08)
yoga yaptıktan sonra uyuyakalan insanım ben, düzenli olarak en fazla 25 gün spor yapabildim. o da olmaz yani. dayanamıyorum şuan. sırf bu duyuruyu açtığım için birileriyle paylaştığım için tutuyorum kendimi..

  • sistem enkazı  (14.11.13 15:27:38)
ya nereye diren allasen. önemli sınavsa iç. sınavdan sonra bırakırsın.

  • cilekli krep  (14.11.13 15:34:31)
böyle sigara bırakılmaz. kafanda bitirmemişsin sen. bugün dayansan yarın yine içersin. baş ağrısı, yok yatağa yığılıp kalma falan. nikotin bağımlılığının böyle etkileri yok. bu etkileri kendin psikolojik olarak yaratıyorsun. kafanda bitirmeden bırakırsan böyle kendi kendine eziyet etmeye devam edersin işte. ondan yak bi tane, şu entrymi oku eksisozluk.com sonra tekrar bırakmayı denersin.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (14.11.13 16:19:54)
illa ki psikolojik. ama içmedim, içmiyorum. entry için teşekkürler. şimdi siz bundan bişey olmaz bu yine gider zıkkımlanır diyosunuzdur ama yüzünüzü kara çıkarmıcam bunu da buraya yazıyorum ve gidiyorum:)

  • sistem enkazı  (14.11.13 16:52:48)
sigarayı bırakmak için kitap okumaya başlayan bir arkadaşım var. şimdi kitap okumaya sarmış durumda deneyebilirsin bence.

  • asm  (14.11.13 20:08:30)
teşekkürler, denicem:)

  • sistem enkazı  (14.11.13 21:39:19)