duyuruda kindar misiniz?

atiyorum cevaplarini, kisiligini begenmediginiz veya mimlediginiz kisilerin isinize yarayan cevaplar verince tik atiyor musunuz?

ben herkese tik atıyorum. İnsan ayırt etmiyorum, kindar değilim yani

  • basond  (29.10.13 11:37:23)
ben de herkese tik atıyorum,ama kendinden nefret ettirenler var onlara atmıyorum asla.

  • rock n roll  (29.10.13 11:41:34)
ben kimseyi hatırlamıyorum ki. kim cevap yazmışsa veriyorum tiki, veriyorum tiki.

  • sansli pipi  (29.10.13 11:42:36)
işime yarayan cevap veren istisnasız herkesi tiklerim. çok uyuz olduğum kişiler zaten duyurularıma cevap vermez, sorun olmuyor o açıdan hiç.

  • der meister  (29.10.13 11:44:12)
o manada kindar değilim, tikini veririm. ama cevabını bilsem de sorusunu cevaplamam gıcık kaptığım kişinin.

  • nereye bu gidis  (29.10.13 11:45:15)
ben nicklere hiç bakmıyorum bile.

  • reverse engineer  (29.10.13 11:48:25)
değilim. ama kıl olduklarım var bir kaç tane.

  • baldur  (29.10.13 11:51:47)
cevapta gotosluk yapmadiysa nickine bile bakmam, tikini veririm, karsit gorus olsa bile.

  • beriberi  (29.10.13 11:54:16)
ben duyuruma tik atmamazlık yapamıyorum kimseye ama şunu yapıyorum bak. vaktiyle baya uğraşarak bulduğum cevabıma tik koymayan kişiyi mimledim mesela. cevap doğru, fikir değil çünkü. aranan bir şarkı ve kendisi gayet de duyuruda aktif. başka duyurularına bakıyosun, tik atmış. geçen bi duyurusu vardı. cevabı bilmeme rağmen yazasım gelmedi. hayır belki de hoşlanmıyo benden. gene rahatsız etmiyim dedim.

biraz paranoyağım evet.

bir de ben tik atmam kardaş diyen bi tip vardı. sadece kendi cevabına tik atıyodu. ona öldürsen cevap yazmam. sorun tik değil, hala bi sürü duyuruda tiksiz cevabım var ama tavrına kıl oldum.
  • supergirl  (29.10.13 12:17:10)
işime yarar cevap verirse tik atarım. o ayrı o ayrı.
yalnız yukarıdaki dostoyevski yorumunla benden kırmızıyı gördün. derhal mantıklı bir açıklama bekliyorum senden.

onun dışında trolllerin, aşk-meşk sorusu soranların, lakayıt olanların, mantıksız bireylerin sorularına -konu hakkında bilgim olsa dahi- cevap vermem.
  • papillon7  (29.10.13 12:28:08)
ben herkese tik atmakla birlikte. bana özellikle tik atmayan arkadaşlarım var. ismimi gördükleri anda asla tik falan atmayan güruh. canlarım

  • glori  (29.10.13 12:47:10)
kimseyi mimlemiyorum. saçma salak duyuru açan kullanıcıya bile bir duyurusunda kızarken öbür duyurusu mantıklıysa uzun bi cevap yazabilirim.

  • xenophobe  (29.10.13 13:16:44)
Aklimda bir iki guya gicik oldugum adam var ama ne tik atarken ne sorularina cevap verirken fark etmiyorum.

  • cecilia  (29.10.13 13:52:14)