yeni tanışılan hoş bi kız

Zamanında arkadaşın bi arkadaşın facebookunda görüp beğendiğim kim bu kız dediğim biri vardı. Hatta o arkadaşın doğum gününde tanıştık ama o gün o da ben de oraya sevgililerimizle gitmiştik. Aradan baya zaman geçti şimdi ikimiz de yalnızız. Bu ortak arkadaş da bunu fırsat bilip kızın ağzını benim için aramış ve iyi bi çocuk, olabilir aslında gibi bişeyler demiş. Bi buluşma olucak ama arkadaşın da tavsiyesiyle dün akşam faceden ekledim, bi iki saat konuştuk, havadan sudan. Gayet sıcak samimi bi konuşmaydı.
Şimdi bugünden hemen mesaj atmak vs saçma mı olur, ben hoş buluyorum ama içine düşer gibi de olmak istemiyorum, bıkkınlık olmasın kızdan yana. Öyle taktik falan beceremiyorum da, ne önerirsiniz. Görüşmeden yeni tanışılan biriyle pek sık konuşmamak mı gerekir, ben kendimi böyle konuşursam görüştüğümde daha rahat hissedicekmişim gibi geliyo.

Sakin ol, bugün mesaj atma. Kahve içmeye çağıracaksan at

  • dieselsingle2  (24.10.13 12:03:51)
Dün konuştuğunuz şeylerle ilgili bi video, haber vs bulursan sanki tesadüfen rastlamış da ona istinaden de bi paylaşayım demiş gibi öyle bişey gönderebilirsin. Ama durduk yere "ee naber nasılsın" gibi bir şey yazma bence. Bu ilk zamanlar dikkatli olmak lazım, çok bunaltmayan taraf olmakta fayda var her zaman.

  • pandispanya  (24.10.13 12:05:44)
birazcık ortak arkadaşından taktik al derim. Kız hoşlanıyorsa, ilgi bekliyorsa, şu sıralar kriteri buysa, yazmamak da ters tepki verebilir. Umursamıyor sanabilir. Az biraz özel olduğunu hissettir derim, madem bu işe kalkışıyorsun... Dengeyi kur.

  • nezaretten taharet  (24.10.13 12:12:58)
o iş olmuş zaten. üstüne düşme çocuk gibi, ağır davran. take it easy

  • ssyumusakg  (24.10.13 12:13:26)