Bayram da Uludağ

Merhaba ahali,

Bayramda bi arkadaşla uludağa gidelim diye düşünüyoruz. 2 gece falan değişiklik olsun diye. (2 kız)
Uygun fiyata düzgün bi yerde kalacak yer tavsiyesi olan var mıdır ???
Bide bu mevsim uludağ nasıl olur acaba?

Şimdiden saolun.

degisiklik olur guzel olur, kar yagdi ama kayak sezonu acilmadigindan zevkli olmaz doga yuruyusu yapmayi planlamiyonsaniz. bayram diye bi hareketlilik olur ama.

otel fiyatlari bi kaci haric hepsinde ayni sayilir
  • rurouni  (13.10.13 17:46:02)
para varsa uludağ'da otelde kalın tabi. ancak oteller biraz kazık. yukarıda çay bile kazık. bir bardak çayı 5tl'ye satan yer var. yukarıda biraz tekelleşme söz konusu, arz az olduğu için. uygun fiyata pek seçeneğiniz yok. ama yukarıda değil de bursa'da kalsanız daha mantıklı olabilir, sabah bir otobüsle yukarı çıkarısınız zaten.

  • semo pedro led  (15.10.13 16:55:40)