burç değişimi olayı

nedir bu? link verebilecek olan var mı?

  • supergirl  (30.09.13 23:37:09)
abi zaten uçta tam sınırda olan biriysen anlıyorsun hangi burçtan olduğunu. ben 22 temmuzluyum, beni yengeç değil arslan gösteren bile var. şimdi 20 temmuzda bitiyor demişler yengeç. e ben bütün özelliklerimi atıp arslan mı olcam aniden ? inanma olum öyle şeylere. 5-6 güne kadar fark edebiliyor. ne bilim 22-23 geçiş diyelim, 20-25 arası geçiştir ikisine de mensup olanlar görülebiliyor.

arkadaş link vermiş, o yüzden vermek yerine örnekten gideyim dedim.
  • zazazaraeta  (30.09.13 23:48:19)
bu burçların ayrımı çok keskin değil
mesela a burcu 5 şubatta bitiyor
b burcu 6 şubatta başlıyor
sen 5 şubatta doğduysan safkan a olmuyorsun b'ye çok ciddi eğilimin var ama hala a baskın
zaten bu değişim olayı zınk diye olan birşey değil eksen kaymıştır zamanla o değişim de olacağı kadar olmuştur
güneş sistemi bir yere ışınlanmadıysa bi günde değişmez burçların tarihi böyle

hem bizim dangalakların can sıkıntısından ortaya laf atması ve diğer dangalakların hemen ciddiye alması durumu da var
bu burç değişimi olayı 50 yıldır piyasada dönüyor da o işin aslı biraz farklı
ingilizce varsa en.wikipedia.org

işte bunlar hep gündem
  • Fakin idiyıts  (01.10.13 01:12:31 ~ 01:14:27)