Beylikdüzü'nde 9 saat nasıl geçer?

Günaydın duyuru ahalisi
Cumartesi günü sabah 8.30'dan 17.30'a kadar sevgiliyle Beylikdüzü ve civarından olmam icab eder.
Lakin ne yapılır ne edilir hiç bilmem.
Örneğin güzel kahvaltı edilebilecek bir cafe, gezilecek açıkhava park bahçe, yürünecek biryer, bira içilebilecek havadar biryer?
Önerilerinizi rica ederim.
Son olarak Beylicium'a gitmek için hangi metrobüs durağında inmek lazım?
Teşekkürler

eskort ayarla ya da avm lerde takılcan :)

  • dogumgunundecevrimdisiolanadam  (30.09.13 10:24:23)
beylikdüzü'nden çok bişey beklememek lazım, hayat yavan buralarda. bauhaus'a girsen 2 saat idare eder sizi, oradan yanındaki marmara park'a geçsen bir 2 saat oda idare eder. bira içilecek bir kaç yer var ama havadar niteliğinde değil, fena da değil ancak. gezilecek sokakları falan da yok. hava güzelse migros un arkasındaki korumsu ağaçlıkta banklar var. bahsettiğim marmara park içerisinde cafeler falanlar filanlar dolu zaten, beylicium'da da öyle. bu arada migros, marmara park için beylikdüzü metrobüs durağında ineceksin. beylicium için bir sonrakinde. işin acil değilse sallana sallana bile yürürsün.

edit: ne işiniz var amk burda?!
  • dikenlitel  (30.09.13 10:27:59 ~ 10:29:26)
ilk kısmı bilmem ama Beylicium için Beylikdüzü Belediye durağında inmen gerekli.

  • ninque  (30.09.13 10:33:06)
@dikenlitel er kişi beylikdüzü yakınlarında asker. çarşı izni faslını onu istanbul trafiğinde heba etmeden haliyle beylikdüzü civarından fazla uzaklaşmadan geçirmek istiyoruz. malesef işimiz bu oralarda :)

  • i like dance and i like romance  (30.09.13 10:35:28)
o zaman şöyle de bir önerim var. toplu taşıma araçlarına biniyorsun beylicium'un önünden büyükçekmece'de iniyorsun. (bilmiyorsan eğer) denize karşı cafeler var, biraz içebileceğin ferah yerler, dolaşabileceğin sessiz sokaklar. ulaşım A'dan B'ye 15 dakika.

  • dikenlitel  (30.09.13 10:39:16)
hacı atla belediye otobüsüne ya da özel halk otobüslerine büyükçekmece'ye git. orada sahil boyunu gez. ikinci el kitap satan dükkan(lar) var, kitap al kendine. eski köprü var, yürüyerek oraya git. orada bi çay iç.

  • thracian  (30.09.13 10:42:18)