Saç, kahkül vb.

Dikkat bu duyuru cevaplar alındıktan sonra kendini imha edecektir. Şimdi benim yüz küçük, alın dar. Kahküllü bir model yakışmaz biliyorum ama denesem mi? Çok istiyorum aslında ama cesaretim yok. Caps versem mi acep bilemedim.

caps ver caps.

  • cokponcik  (24.09.13 15:22:43)
kilolu değilse yüzün - bak oval mi demiyorum - kilolu değilse dar alınlı da olsan yakışabilir. kendin az çok evde saçlarını öne atarak denemeler yapabilirsin. çok istiyorsan da kestir, en kötü uzayana kadar tokayla tutturursun.

  • kirazıseviyorum  (24.09.13 15:25:18)
Yok kilolu değil ama yuvarlak.

  • old possum  (24.09.13 15:29:13)
caps verirsen daha rahat cevaplarız. silersin geri nolcak.

bence kestirme emin olamıyorsan. ben bi kere kestirdim, alnım geniş yüzüm oval ama bana da olmadı. o kahküller uzayana kadar neler çektim ben biliyorum.
  • april12th  (24.09.13 15:33:36)
benim de alnım dar içimde kalmasın dedim yaptırdım çok tuhaf bişey oldu :) yalnız bir avantajım var saçım çok hızlı uzuyor 3 ayda o kahküller çeneme ulaştı neredeyse. sadece 1-2 ay kahküllü kullandım saçı.
yaşın gençse, kahkül kestirince 1 sene öyle kullanmak zorunda kalmayacaksan yaptır içinde kalmasın.

  • niye ama  (24.09.13 15:34:10)
Caps verdim. Burada saçım topuz olduğu için alnım biraz daha geniş duruyor ama.

  • old possum  (24.09.13 15:42:57)
bence kahkül çok çirkin olmaz ama yoğun kahküllerden yaptır.

t3.gstatic.com al bak benzeşiyorsunuz da biraz.
  • kirazıseviyorum  (24.09.13 15:45:32)
alnının neresi dar sorması ayıptır? bir de tıklememıs yıne dedıgıme gelmıssın bosuna mı caps dedik sana?

kahkul yakısır, guzel olur.
  • cokponcik  (24.09.13 15:46:26)
Tamam kestiricem kahkülü. Fino gibi olmam inşallah :)

  • old possum  (24.09.13 15:51:13)
saçınızın arkasından bir tutamı öne getirip kahkül yapın, bakalım yakışıyor mu :)

  • muk  (24.09.13 17:11:50)