benimle ilgilenin

ne olur, lütfen?
napıyorsunuz?

erman toroğlu bile neşemi getirmiyor. basketbol maçının sonucuna bile bakmadım. mal gibiyim. pelte gibiyim.
bıraktığın yere löp diye düşen ekmek hamuru gibiyim lan.

çekirdek çitletiyorum ve duyurulara cevap yazıyorum. bitince football manager oynayacam. başka bi aksiyon yok.

  • xenophobe  (08.09.13 23:40:09)
ben daha kötüyüm

ekşisin diye leğene konup ağzı kapatılmış, ekşili hamur gibiyim. şiştim
  • cecilia  (08.09.13 23:40:23 ~ 23:41:27)
biride benle ilgilensin ya çok şefkate ihtiyacım var

  • kismisolungac  (08.09.13 23:42:09)
@xebophobe cm 01/02 mi ?

@cecilia ben daha kötüyüm deme o zaman hemen kendimi unutur seni eğlendirmeye çalışırım. o kadar mal bir ekmek hamuruyum.

@kismisolungac ne güzel nickmis. (al iste unuttum kendimi)
  • sparkle kiddle  (08.09.13 23:43:04 ~ 23:43:33)
@babamsagolsun kadınlar da bana göstersin.

  • sparkle kiddle  (08.09.13 23:44:05)
az çıkın hava alın olum. iki insan görün.

  • mftf  (08.09.13 23:44:06)
Anneme dedim ki anlatmaya anlatmaya dertlerim birikmis. Annem de anlat diyorum anlatmiyosun dedi, sonra fark ettim ki o dertler sadece bir "patlama" yasadigimda, agladigimda falan aklima geliyor. Sonra annem tetikleyecek bir sey soyledi. Dertlerden bir tanesini soyledim ve tamam oyleyse cozum onerisi sun dedim. Sustu bir sure. Sonra konuyu degistirmek icin birkac sey soyledi. Cool olsun diye, biri dertlerini anlatmiyorsun diye mi yakiniyordu dedim ve yataktan kalkip isigini sondurup, iyi geceler diyip kapisini kapattim. Ve hic 'dur gitme konusalim' demedi.

Varsa bi' ilginizi alirim :p
  • Idonthaveausername  (08.09.13 23:44:54)
@mftf siz de her sözlükte, duyuruda yazan insanı asosyal olarak tanımlayalım takımından mısınız? şu an mobilden giren bir yanında arkadaşları olan bir mutsuz olabilirim mesela.

dışarıda da mutlu değilim ki :(

ohaa. hatta üzgün surat yaptım. o kadar yani..
  • sparkle kiddle  (08.09.13 23:47:31)
bir şeyler izlemek çare olabilir. yalnızlık hissi anlık ilgilerle geçmez.

  • kislar gecmez beresiz  (08.09.13 23:51:55)
canım bir şey izlemek de istemiyor. yoksa son birkaç haftada 'ağlanacak film önerin' temalı tüm duyuruları favorilere ekledim.

  • sparkle kiddle  (08.09.13 23:53:00)
niye bu kadar üzgünsün?

  • rock n roll  (08.09.13 23:55:20)
ilgi ihtiyacımıza ve yalnızlık hissine küfrettim şu an içimden. sıkıntıdan da ölüyorum. keşke koala olsaydım.

neyse bence beklersen geçer. uyursan vakit de çabuk geçer.
  • bxgx  (08.09.13 23:56:48 ~ 23:57:32)
@rock n roll sorunlarım belki çok büyük değil geçecek şeyler ve fakat ben artık geçsinler bile istemiyorum.

@bxgx hay ağzına lokma tatlısı. bir koala olsak ya da kutup ayısı. neden olmadık ?
  • sparkle kiddle  (09.09.13 00:12:03)
sparkle,sorunlarını anlat,niçin üzülüyosun?belki çözümü vardır.

  • rock n roll  (09.09.13 00:14:18)
bu ara genel ruh hali öyle herkesin. yalnız olmadığını bil ve olabildiğince evden uzak dur.. gez, dolaş.

  • meredith  (09.09.13 00:43:03)
bir yandan porno indiriyorum, bir yandan da duyuruya bakiyorum..

guneste kalmis kola gibiyim ben de.. asidim kacti, tadim igrenc..

Ne yapsam eglenemiyorum amk, eskiden zevk aldigim seyleri sirf zaman gecsin diye yapiyorum..
  • machine head  (09.09.13 00:53:44 ~ 00:55:04)