Regl süresi

iyi akşamlar, yıllardır düzenli olarak 7 gün sürer, bir çok kişiye göre anormal bir durum belki ama benim hep böyle gidiyordu. fakat bu ay 4. günde bitti, normal mi bu?

ben şimdiden inşallah hep böyle olur diye dualara başladım.

Herhangi bir hap almadım, ekstra bir durum yok.

Teşekkürler.

olur öyle değişimler arada. stres falan.

  • sen git ben geliyorum  (28.08.13 23:26:51)
ahaha sen bakma onlara asıl seninki on numara düzenli bir adet :) kıskanıyorlardır. 4. günde bitmesi o ay östrojene daha az maruz kaldığını gösterir belki de kilo almışsındır :) ama boşver bunları normal bir durum bu kasma kendini kesinlikle stress bombok eder regl hayatını.

  • batman degil betmen  (28.08.13 23:38:56)
bir kac ay gozlemleyin. tarihleri not alin. gecikme ya da surenin daha da azalmasi durumunda bir doktora gidin ve hormon testi yaptirin.

  • 65 derece  (29.08.13 00:23:11)
benim gençken 13-21/22 arası filan hep uzun sürerdi 6/7 gün sonra değişti, artık yıllardır 3-4 gün sürüyor. belki zamanla yaşa göre azalıyordur.

  • kaputt  (29.08.13 08:45:00)