turkcell yurtdışı avantaj paketi

Daha önce bu paketi kullanan var mı? nasıldır?
yoksa gsmlerin yeni bir oyunu mudur?

30 dk 19 tl diyo.. yurtdışındayken türkiyeyi aramada veya oradaki başka hatları aradığımda karşı tarafta ücret yansır mı?

30 dk ve/veya sms 19 TL. Ayrıca 20 mb internet de 19 TL (belli ülkelerde).
1-30 dk arası 19 TL, 31-60 dk arası yine 19 TL vs...

1 dk = 1 sms olarak ücretlendiriliyor.

Sen ararsan karşıya herhangi bir ücret yazmıyor.
Dakikalar arama ve aranma için geçerli. Seni arayan kişi kendi tarifesi üzerinden ücretlendiriliyor, varsa dakikalarından düşüyor.
  • cakabo  (28.08.13 10:08:47)
kullandım. denildiği gibi bir mesj bir dk karsılıgı.. paketi bir kere alıyorsun bittiğinde ve yurtdısına tekrar cıktıgında tekrar baslıyor..

ucuzdur ama kullanımına göre hemen bitiyor. zira bilgisği kadarı ile saniye hesabı yok. her konusma dk.
  • monreve  (28.08.13 10:11:37)
karşı tarafa ücret yansımasa gerek ben de kullandım, yer yer saçmaladığı oldu(çekmedi, çekiyo görünüp çekmedi falan) fakat işimi gördü.internet ve sms kullanmaman konusunda uyarayım saçma bir fatura gelebilir eline.

  • panthera onca  (28.08.13 10:13:12 ~ 10:13:40)
Ben geçtiğimiz haziran kullandım. Nispeten daha karlı ama saçmaladığı noktalar var. Bana 76TL yazmıştı toplam. 38 TL internet, 19 TL arama, 19 TL ise sadece 1 SMS için kesmiş. Diyeceğim o ki, arama ve internet için OK ama kesinlikle mesaj atmayın, aramayla bir değerlendirmiyor çünkü.

  • faith no more  (28.08.13 10:44:53 ~ 10:50:40)