Bozcaada mı Gökçeada mı?

Selam,
Zafer bayramında 3 günü değerlendirmek açısından bozcaada mı yapmak lazım gökçeada mı yoksa her ikisi için 3 gün yeterli bir süre midir?
Eğer sadece 1i ancak yapılabilir ise hangisi ve neden?
tenks

Cevap gelmemiş olduğu için yazıyorum. Bozcaada tecrübem olmadı ama Gökçeada'yı en ufak ayrıntısına kadar gezdim, tavsiye ederim. Tek başına Gökçeada için bile 3 gün yetmeyebilir. Arabayla giderseniz büyük rahatlık oluyor fakat feribot kuyruğu gibi sıkıntı yaşayabilirsiniz. Sadece Gökçeada'da onlarca koy, yüzlerce uğranacak, görülecek yer var. Fiyatlar uygun, insanlar sıcakkanlı, ortam sakin ve huzurlu.

  • yarin bos musun  (22.08.13 12:18:54)
sizi büyük bir dertten kurtarayım bozcaada'da btüün pansiyonlar her yer dolu zafer bayramı komple kapanmış.

  • kaputt  (22.08.13 12:40:28)
bozcaada, bodrumdan kaçan istanbullunun ay ne otantik, rum mahallesi, doğal yaşam, sessizlik huzur falan diyerek dejenere tükürüklerini sactigi bir yer oldu, bir genelevde bakire kalmak ne kadar mümkünse, bozcaada da bakir bir doğa ve huzur bulmak o kadar olasi. gökceada hala gercek anlami ile bakir, daha mütevazi. her iki yer icin de araba şart. en kötü ihtimalle canakkale merkezden bir araba kiralayip karsiya feribotla gecersiniz.

  • atmacaged  (22.08.13 13:27:13)
geçen sene aynı tarihte Bozcaada'ya gitmiştim. Deniz normalden daha soğuttu, akşamlarıda buz gibiydi ve çok rüzgarlıydı, donduk

  • karbasan  (22.08.13 14:17:28)