erkekleri orgutlemek istiyorum

Akşama volII olarak tekrar yazacağım ama dayanamadım soracağım
yahu nedir bu kadın peşinde telef olmalar, sevgilim yok modları
o kadar dert varken ve bir o kadar da hayat dışarıda akarken bu ne lan?
gelin kafa patlatalım, platformunu açalım masraflar benden. Hala "kadın yok" trivnde gezen olursa söz ben ayarlayacağım, çok basit şeyler la bunlar aşın kendinizi. Nedir abi sıkıntı gerçekten merak ediyorum. Koyim manitaya yahu

E tabii bir de o yönü var, kadının terk etmesiyle biten 100 ilişkiden 98 i para kaynaklı.

  • topkapiaksaray  (13.08.13 04:24:09)
Aklıma gelmişken, son bir ayda tanıştığım 13 kızdan 11 i "evin var mı" diye sordu, yani kiminle kalıyorsun durumları. -he gel evimde kal. Mk

  • topkapiaksaray  (13.08.13 04:26:01)
Kac yaşında tipler direk ev soran. Ben yalniz yaşıyorum. .

O değil de seviyorsan kaybetmek korkutuyor. Sorun orda.
  • bir ileti paylastim  (13.08.13 04:28:28)
19-30 değişiyor.
Sevmeyin demiyorum ki, bıraktı gitti mi? Gitsin nedir yani dünyanın sonu mu? Ayrıca emin olmadan bir kadına bağlanmak niye? Hep tecrübesizlik, ya ilk kez karşılıklı bir şeyler yaşadığın kişidir ya da kendini fazla kapatırmışsındır. Sevginize, onun arkasından ağlamanıza üzülmenize değecek birisi olaydı terk eder miydi? Güçlü olun la erkeksiniz

  • topkapiaksaray  (13.08.13 04:33:20 ~ 04:34:02)
inanmayın beyler göt.avi

  • Ufuk  (13.08.13 04:40:12)
Surekli ev soran tipler çıkıyorsa karşına sen de haklısın.

Emin olmak diye bir sey yok.

Cok tecrübeyle elinize ne geçiyor? Cidden somut faydası varsa düşünelim.
  • bir ileti paylastim  (13.08.13 04:44:19)
@ufuk naptın yahu?

tecrübe demek daha çok kadın tanımak tabii ki de. Bir bakıyorsun karşına öyle biri çıkıyor ki eskisinin adını bile hatırlamıyorsun, yahu hanginiz yıllarca önce ağlayıp kafanızı duvarlara vurduğunuz kadın için pişman olup "ulan ne salakmışım" demediniz? Yapmayın, karşınıza çıkan her kadın dünyanın merkezi değil, diyelim birisine fazla değer verdiniz çok şey paylaştınız sonra her şey bitince ne oluyor? O kadın diğer erkekleri seçilime koyarken erkekler ise bu kadının peşinde pervanene oluyor, ama siz işte o dediğim yıllar sonraki pişmanlığı yaşayan erkek hayatta dönüşte bakmaz ona ama diğer erkekler ağa düşer. Her kadında anlarsınız ki farklı bir şeyler daha varmış
  • topkapiaksaray  (13.08.13 04:56:44)
Sapı samanı mı kalmış? Kadınları öyle bir havaya sokmuşsunuz ki, erkeği pazarda seçilen elmaya dondurmuşsunuz. en içi boş kadın bile kendini 30 yaşına kadar prenses zannediyor. Ha gerçi ben çok gördüm o yaşından sonra tansaşta kel göbekli kocasıyla market arabası suren bandanalı mutsuz kadınları. Siz görmediniz mi?

  • topkapiaksaray  (13.08.13 05:03:24)
Aştım geldim ben, sen nerdesin yoksa bir manita bulup onla mı yattın :D
Şaka bir yana türk erkeği bunları yaşamaya mahkum, biz korkulan bir ırkız, belkide kızlarda korktukları için böyle bir karşı mekanizma geliştirdiler yıllardır, eskiden eşlerinin gölgesinde yürüyen kadın şimdi ekonomik özgürlüğüyle beraber yönetildiği erkeği şimdi zaafıyla yönetmeye çalışıyor. Erkeklerde ne yapsın muhtaç. Akıllı olsa zaten her şey daha güzel olurdu.
Onun için bu ülkede çoğu şey zor, örgütlensende halledemezsin, sen kendi eğlencene bak.
  • redeath  (13.08.13 08:13:26)