hesap işletim ücreti

2 tane vadesiz hesabım var yılda 20 tl mi ne kesiyorlar. maaş hesabı ben gidip öğrenci belgesi versem bu olay düzeltirler mi ve alınan ücretlerin iadesini alabilir miyim? garanti bankası

Maaş hesabından ücret kesen banka öğrenciyim dersen kestiği parayı artırır.

  • onexey  (08.08.13 00:39:56)
iş bankası vadesiz hesapları nasıldır peki? zaten niyetim vardı kapattırmaya kapattırayım o zaman. kartı martı borç var diye kapatmıyordum ama.

  • bilgedenfsaa  (08.08.13 00:40:58)
ykb ile çalışıyorum. senede 2 kez 50 tl kesiyorlar.

  • koseli cember  (08.08.13 00:44:52)
öeh be kardeşim, ayıptır. zaten hesaptaki parayı kullanıyorlar. hangileri hiü almıyor peki? zamanında iş bankası öğrenciden almıyordu yahu, değiştirdiler demek ki.

  • bilgedenfsaa  (08.08.13 00:46:35)
paranızı aracı kurumlarda tutabilirsiniz. buradan hem 100 tl üzeri eft'ler bedava, hem kredi kart ödemesi yapabiliyorsunuz hem de boşta duran para fonda değerleniyor. tabii hisse de alabilirsiniz.

  • [silinmiş]  (08.08.13 00:50:09 ~ 00:50:50)
@douchebag ne yapmam gerektiğiniz az bir şey açıklarsanız değerlendireyim. "şu bankaya veya bankalara gidip şu talepte bulunmam gerekli" gibi.

  • bilgedenfsaa  (08.08.13 00:51:39)
bir sürü aracı kurum var, bunların sitelerine girerek hesap açtırma menülerinden ne yapılması gerekir bakabilirsiniz. ben tacirler yatırım'ı kullanıyorum. sanko da iyidir.

sözleşmenin çıktısını alıp imzalayarak diğer belgelerle birlikte kargoluyorsunuz, telefonla internet şifrenizi alıyorsunuz.

sözleşme:
www.tacirler.com.tr

internet şubesi:
www.tacirlermenkul.com.tr

sanko:
www.sankomenkul.com
  • [silinmiş]  (08.08.13 00:56:44)
20 mi kesiyorlar?
48+48=96 lira kesiyorlar.
öğrenciyim.
sen o işi nasıl yaptın onu de ben 20 ye razıyım
  • vaktiyle iyi biriydi  (08.08.13 01:53:38)
maaş hesabımı açan şirkette part time çalışıyordum belki onun etkisi vardır.

  • bilgedenfsaa  (08.08.13 02:03:06)