ravel ürünlerinin tedarikçisinin numarası lazım

hepsiburada'dan aldığım üründe eksik aparat çıktı fakat yardımcı olmadılar. ben de bunları aldıkları yerden temin edebilirim diye düşünüyorum ama nasıl bulacağımı bilemedim.

ürün şu: www.google.com.tr

eksik aparat= ayıplı mal. iade almaları lazım. sen mi tedarikçinin peşinden koşacaksın olur mu öyle şey.

  • fengari  (03.08.13 16:55:23)
o kadar çok uğraştım ki hocam oyaladılar sürekli. meğer bunların iade için 30 gün kuralı mı ne varmış. o süreyi geçirdiler böylece.

ben uğraşmaya devam ettim en sonunda geri gönderin inceleyelim 21 işgünü içersinde hallederiz minvalinde bir şeyler söylediler. daha peşinde koşardım ama artık beklemek istemiyorum parası neyse vereyim göndersin eksik parçaları tedarikçi firma.
  • historien  (03.08.13 16:57:44)
o 30 gün kuralı denen şey şu, aldığın üründeki ayıbı 30 gün içinde bildirmen gerekiyor satıcıya. yoksa ayıbı kabul etmiş sayılıyorsun. 30 gün içinde iade edilmesi lazım değil yani.

anlıyorum adamı çileden çıkartıyorlar ama böyle şeyleri de yanlarına bırakmamak lazım.
  • fengari  (03.08.13 17:19:32)
ravel ürünleri hakkında ben de zamanında bilgi aramıştım ama hiçbir iz bulamamıştım. eminönü'nde falan satılıyor sanırım. belki oradaki dükkanlardan birine sorabilirsiniz istanbul'daysanız

  • bonesaw  (03.08.13 18:33:08)