Duyuru: Burger King'e gitmeyin!

O ne lan öyle? Fiyatları uçmuş, hamburgerleri de çocuk eli kadar ve lezzetsiz. Bir tek Ranch sosları güzel, hem de baya bir güzel. Onun haricinde buraya gidip de kandırılmanın hiç lüzumu yok bence.

Soru: Peki nereden yiyelim?

burger iyi bence ya.. bi steakhouse alıyosun 12 lira falan. eşşek kadar hamburger, patates, kola.. ee normal be abi. 12 liraya başka ne yicen ki? en fazla kampanyadan orta boy pizza yersin

  • alman pornosu  (25.07.13 18:48:28)
Biz küçükken beş yüz bine et döner yiyorduk (ve evet gerçek etti), şimdi avuç minnacık burgerlere 12 lira ucuz olmuş.

Neredesin ki?
  • adoramer3ku  (25.07.13 18:51:00)
500 binlik et döner neyin eti acaba? şu an en ucuz 5 lira et döner bi de cola içtin mi 7 falan.. ee burger bana daha cazip geliyo

  • alman pornosu  (25.07.13 18:52:01)
valla ben burger king'den sadece tavuk burger yiyorum. sanırım 1,75 tanesi. 3 tane yetiyor bana. yanına kola ve ranch sosu, oh mis.

  • lionel andres  (25.07.13 18:53:09)
Normal et döner abicim, bak küçükken demişim. Taa 12 sene önce.

Gerçi ora Malatya, orada hala yiyebileceğin en iyi et döner 4 lira.
  • adoramer3ku  (25.07.13 18:53:33)
aslında 12 liraya mis gibi iskender yenir. ama arada burger da çekiyo insanın canı, barbekü soslu falan.

  • r_u_h  (25.07.13 18:55:31)
en son tonla para verip fenerbahçe şubesinden 1,5 saatte siparişi buz gibi getirdiklerinde burger king'ten alışverişi kesmiştim zaten. getiren özür bile dilemedi, sadece 2 kişiyiz heryere geç kalıyoruz dedi birde.

bir kerede mi demeyin, bundan önce de 1,5 saati geçen siparişi "getirmeyin artık istemiyorum" dedim, 3 saat, şaka değil tam 3 saat sonra kapımda bir motor belirdi, dedim allahını seversen yukarı bile çıkma istemiyorum iptal edeli 1,5 saat, siparişi vereli 3 saat oldu dedim pencereden aşağıya. "tek şubeden heryere getiriyoruz" diyordu hala aşağıdan bana.

burger king iyi ama çevresi kötü beyler.
  • herospower  (25.07.13 18:56:12)
sadece fiyat ve ürün boyutlarından dolayı değil, hijyen açısından da gitmeyin burger king'e. orada çalışan birçok arkadaşım aynı şeyi söyledi: pislik içindeler. o lastik gibi patatesleri nasıl yiyorsunuz anlamıyorum zaten.

  • tescillimarka  (25.07.13 19:02:39)
Şaka mı bu? 12 TL'ye ne yicen diye soru mu olur? BKing'ten yemek yerine mis gibi beyti yersin, HD Döner'den iskender yersin.

  • otonom  (25.07.13 19:03:35 ~ 19:07:34)
mc donalds köfteburger menü, ekstra peynirle 8,5 lira mıdır nedir. iki köfte oluyor sandviçte. sarımsaklı biraz ama, dikkat.

  • nereye bu gidis  (25.07.13 19:03:51)
Arby's çok daha iyi.

  • sen git ben geliyorum  (25.07.13 19:07:57)
valla ramazan olduğu için mi bilmiyorum geçenlerde aldığım hamburger ve patates bayattı. ayrıca hamburgerin içinden koyu yeşil marul çıktı. bozuk mudur nedir.

  • geberix  (25.07.13 19:11:41)
sanane la para benım. burger en sevdıgım.

  • tadutadu  (25.07.13 19:39:24)
cevahirde carl's jr var. hamburgerleri patatesleri cok guzel. icecek sinirsiz.

  • fakyoras  (25.07.13 19:56:38)
mcbeefy haydari sos koydurmayın yerine big mc sosu koydurun burgerdan çok daha iyi, ayrıca mano burgerde gayet eli yüzü düzgün hamburger yiyebilirsiniz çokta yamulmadan.
(bkz: #30393760)

  • kyha  (25.07.13 19:58:03)
Bence burger pahalı ama arada sırada insanın canı istiyor hd iskender ye derim bende.

  • basond  (25.07.13 19:58:37)
Nusr-et Burger var.22tl bi hamburger kola da alırsan 27tlye geliyor sanırım.

Senede bi kere yiyebilirsin ordan:p

Burger House var,bi çok yerde şubesi var.Mesela Kadıköy'de var bi tane.Ama orası da ucuz değil,hamburgeri güzel.
  • damba  (25.07.13 20:45:19)
*anne mode on*
yavrum o kadar para vereceğine al 1 parça et pişirip ye onların ne eti olduğu belli değil.
*anne mode off*
  • emininsel  (25.07.13 20:45:40)
Zaten gitmiyoruz ki. Rezalet abi nasıl yiyorsunuz BK, McDonalds ve KFC'nin ürünlerini, dili damağı ağız tadı olan kimse gitmez oralara. Eğer hamburger yemek istiyorsan her gün yeme, arada bir Midpoint'tir, Numnum'dır o tarz kafelere git, ayda bir ye ama adam gibi ye derim.

Onun dışında kebapçı, dönerci, tavukçu ve bilimum yerel esnaftan besleniyorum ben lazım oldukça. Fabrikasyondan nefret ediyorum zira. Kalanı da kendim pişiriyorum vs.
  • roket adam  (25.07.13 22:32:31 ~ 22:33:00)
valla manisa'da manisa kebabı gibi harika bir seçenek varken (porsiyonu 10 lira) ben ihtiyaç duymadım hiç burger king'e.
manisa kebabı olmasa da alternatif olarak izmir kumru yiyorum, gayet doyuyor karnım.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (25.07.13 22:36:17)