Kariyerini takip ettiğiniz insanlar var mı?

Kariyerini takip ettiğiniz insanlar var mı hiç? böyle idol gibi, örnek aldığınız...

sabri sarığlu kariyerini takip ediyorum ama idolum pek sayılmaz :(
edit:beni de tiklesene harbiden takip ediyorum genç emre belezoğlu diye çıkmıştı ortasahanın ortasında oynardı hey gidi günler

  • high hopes of the sozluk  (21.07.13 17:55:46 ~ 18:20:13)
eskiden vardi, ama sonradan tecrübelerimden ögrendim ki kariyer denen sey bir sablon olamaz. kariyer kisiseldir, bir nevi yasam tarzidir. yani o adam onu kariyerim iyi olsun diye yapmaz, basaracagina inanir yapar.

kisisel görüsüm, basarili insanlar, sevdikleri, istedikleri seyleri yapiyor ve basarili oluyorlar, cokca zaman harciyolar bunlarin üstüne de, para zaten bunlarin yaninda bonus olarak geliyor.

kariyer denen sey icin cok calismak, zevk almak, istemek, cok istemek, daha fazla istemek lazim.
  • serabetan  (21.07.13 18:01:39 ~ 18:02:18)
didem soydan- model
sadece takip ediyorum kendisini. örnek almak için veya ben de böyle olmak istiyorum dediğimden değil. beğendiğim için.

  • lady montana  (21.07.13 18:09:52)
nuri bilge ceylan.

hastalıklı bir durum mu bu bilmiyorum ama böyle şahane filmler yapıyor ödül falan alıyor ya, heh işte sanki o filmleri ben yapmışım ödülleri ben almışım gibi haz duyuyorum. çok aşırı severim, saygı duyarım.
  • juninho77  (21.07.13 19:25:19)
arda turan. juninho77 nun dediği şeyleri hissediyorum.

  • omer gibi  (22.07.13 00:34:19)